bugün

entry'ler (12)

kabeye dönerek namaz kılmanın puta tapmaktan farkı

Şu tweet zincirine bi göz atmakta fayda var. Allah'ın (EL iLAH) aslında somut bir putun soyutlaştırılmış hali olduğunu, hz muhammed'in babası olan abdullah'ın isminin de bu puttan türediğini, müşriklerin de allah'ı, allah diye bildiğini sağlam deliller ve kuran ayetleriyle açıklıyor.

Sorgulayan, düşünen ve araştıran beyinlere önerim hesabı güzelce incelemeleri yönündedir.

https://twitter.com/aklin...status/715942431624204288

karı tavlamakta en etkili köpek modelleri

2 metrelik kangalla sokakta gezmek vardı.

çocuklara zorla mustafa kemalin hayatını öğretmek

Adam gibi öğretmedikten sonra çokta önemi olmayan bir olay haline geliyor. Okullarda, kitaplarda falan sıradan bir insanın hayatı anlatılır gibi anlatılıp geçiliyor. Yok şu tarihte doğmuş, şu okullarda okumuş falan hep klasik şeyler yazılıp çizilip öğretiliyor. Devir teknoloji devri, artık daha farklı ve kalıcı, iz bırakıcı şekillerde öğretmek gerekiyor.

1 aralık 2017 bülent tezcan basın toplantısı

Buralar karışacak, hem de çok fena.

nez denince akla gelenler

''evire çevire deviriyorum şişeleri, ben değil barlar sarhoş...'' böyle bir şeydi sanırım.

çok açık giyinen kızlara bakmıyorum

rahatsızlık ne kelime, tahrik bile olmuyorum. Ha verse nefessiz, orası ayrı. Ne o öyle baldırlar, maldırlar, 1 karış şort falan... insan biraz zevkli şeyler giyer amk.

büyük harf

ne istediniz lan büyük harften, imlasızlar!..

ganyotçu

Yaptığını doğru bulmuyorum ama bazı kesim, utanmasa istiklal marşı yerine izmir marşını okuyacak.

izmir marşı söylemekle kendini Atatürkçü gören sığırlar oldukça bu ve buna benzer tartışmaların, hakaretlerin ardı arkası kesilmeyecek.

Hayır, Mustafa Kemal mezarından kalkıp gelse, yaşamını izmir marşı söyleyerek geçirenleri izmir marşı eşliğinde kovalayacak ama bunu düşünen kim!

ateistlerin üşengeç oldukları gerçeği

Alayını sikeceksin kardeşim, deistide sikeceksin, hepsini sikeceksin.

duygulu sex

fazla da şeyapmamak lazım, usul usul gireceksin kapıdan.

milli piyango varsa kumarhane neden yok sorunsalı

oldu olacak kerhane diye tabela da assınlar.

aleyna tilki vs ahmet kaya

gündüz aleyna, gece ahmet kaya. tam tersi olmaz