bugün

entry'ler (2)

bayan yazarların ilk seks deneyimleri

Bir yıllık iliskimiz vardı evlerine gitmiştim ders çalışmak için daha önce hiç böyle şeyler olmamıştı aramızda evlerine gittiğimde elbise vardı üstümde az dekolteli ve üstü yapisik buda banyodan cikmis sadece altinda havlu vardi cok utanmistim lavobaya gidip elimi yuzumu yikarken bana arkadan sarildi ve hic bir sey yoktu altinda ustunde elbisemi yukari kaldirip ip camasirimi asagiya indirdi ve sutturmeye basladi bende kendimi tutamadim ve olacaklara biraktim hem surturuyor goguslerimi parcalar gibi kavriyor boynumu emiyordu bende sesler cikarmaya basladim delirmistim resmen daha sonra seviserek odasina gectik kendimi yataga aticaktim ki herseyimi cikardim ustume bindi ve opustuk bu arada parmakliyordu sonra yavas yavas goguslerimi yalamaya basladi ordamda organima artik parcalanacak kadar azmistim sacini cekiyor ve basini daha da iceri gomuyordum birden beni ustune aldi bende ustunde ziplaya basladim bi yamdam boynumu emiyordu inliyordum resmen sonra kedi pozisyonunu aldim ve artik olan olmustu goguslerime bosalmisti ordan banyoya gectik islaklikta tekrar beni yaladi ve yine yaptik cok gizel sesler cikiyordu parcalamistik birbirimizi ondan sonra 3 sene daha ciktik simdi askerde napiyo bilmiyorum.

seks yaparken kadınların çığlık atması

Kadınların bir çoğu orgazm olurken istemsizce bağırma sarılma ve tutunma isteği duyarlar ve bu onların istemsizce yaptıgı birseydir erkekler begensin diye degil.