entry'ler (10)

yaran yanlış okumalar

yazan : Akhisar bu sene UEFA kupasına katılabilir
okunan: Akhisar bu sene UEFA kupasını kaldırablir

ikisinede pek ihtimal vermiyorum ama olur ya

sözlük erkeklerinin berbere ödedikleri ücret

geçtiğimiz günlerde doğu avrupa'da küçük bir kasabasında olmama rağmen 10 euro dan fazla ücret ödediğimdendir koymuştur. olsun bıyıklı mahalle berberi dayıların dedikoduları olmadan traş olmuş oldum kafa masajı da yapıyor hanım hanımcık kızlarımız ufacık elleriyle. anlayacağınız burda kadınlar kesiyor lan saçları.*

yazarların ilk oynadığı bilgisayar oyunu

generals, biraz geç tanıştım ne yapalım herkes sizler gibi değil. ben tanıştığımda bilgisayar oyunları başını alıp gitmişti. bilgisayar mühendisi dayım internet kafeye götürdüğünde ilk orada oynadım sanırım. bir çeşit strateji oyunu daha geçenlerde araştırdım bu unutamadığım oyunu. Command&Conquer serisindenmiş ve indireyim dedim ne yazık ki oynamaya çalıştım ama sarmadı o günlerdeki tadı birkaç dakika olsun alamıyor insan.**

kışın içine içlik giymek

polonya'da da olsam giyemeyeceğimi anladığım zımbırtı. bu soğuk memleket de bile giymeyecek kadar rahatıma düşkünüm sanırım.

asosyal ve aşırı kültürlü bir erkek olmak

sözlük kızlarına yazmak için bir sebebtir.

sözel bölümü öğrencilerinin zeka seviyeleri

çoğunun zeka seviyesi bellidir. iyi bir eşit ağırlık öğrencisi biraz sosyal çalışarak derece yapabilir. zaten sözel bölümde derece yapmanın bile bir değeri yoktur. bu bölümlerden mezun olanlar genelde iyi bir yeri kazanamayacak düz lise öğrencileridir. keşke onlarda bizim kadar zeki olsalar demek geçer aklımdan ama aslında bu küçük yaşlardan itibaren belli olan belli bir anlama kapasitesiyle alakalıdır.

ilk buluşmada hıçkırık krizine tutulmak

ilk buluşmada hıçkırık krizine giren ikinci buluşmada sex krizine girer.

(bkz: barney stinson)

kışın içine içlik giymek

yıllardır giymeyi isterim kışları da götüm donar ama giyemem ben şu lanet şeyi.

sözlükteki testesteron seviyesi

gecenin ilerleyen saatlerine doğru yükseldiğinin düşündüğüm seviye.

yazarların en çok sevdiği bayram şekeri

ne yazıkki bayramda şeker toplayan son nesil olan bizlerin en sevdiği şekerdir.