bugün

entry'ler (16)

bir kadının en savunmasız olduğu an

boynundan sexi bir öpücük attığın andır.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

ejderha dövmeli kız "stieg larssonn"...

rus ve türk kızları arasındaki farklar

Rus kızlarında sınır yoktur.
Erkeğe bir ömür beraber olucaz gözüyle bakmazlar, türk kızları aşık olup hemen evliliği düşünür.
Rus kızları yatakta seni delirtmeye çalışır, türk kızları dur onu yapma, oraya dokunma, şuraya sokma filan durmadan konuşur.

ateşi bulup hemen etrafında gitar çalmak

Bu iş artık romantiklikten çıktı tamamen bir özenti ve herkesin yaptığı birşey oldu artık.

sarhoşken günah çıkarmak

Problemli olan eski bir kızı aylarca aramadan durdum bir gece içkili aradım ve onu eve attım. Gerisi malum, az kalsın üstüme kalıyordu... Telefondan uzak kalınması gereken durum.

şehir dışına okumaya gidip sekis eden kızlar

Önceleri tek amaçları okumaktır. Aileleride ben kızımı çok iyi yetiştirdim, ona güvenim sonsuz der. Kızda ailesine beni siz yetiştirdiniz ben sizin yüzünüzü yere eğermiyim der. ilk başlarda birşey yapmaz, sonra etraf onu içine çeker. Herkes yapıyo bir defa deneyeyim neolcak der. Biriyle takılmaya başlar. Ama ailesinin yanındakinden çok farklı bir durum vardır. ÖZGÜRLÜK. işte bu iki tarafıda cezbeder ve ilk geldiğinde aklından bile geçmeyen davranışlar artık onun yaşam biçimi olmuştur. Artık yaptıkları onun için normal şeylerdir. Sonuç olarak kız kucaktan kucağa koşarken kendini hala temiz düşünür ve aileside ona güvenir.

türklerin en sevdiği yabancı filmler

Titanic!
matrix!
lord of the rings
wanted!

uludağ sözlük yazarlarının penis boyları

14 cm ideal bir sex için gerçekten boyun önemi yok ama.

sevgilinizin arkadaşlarıyla tatile gitmesi

Seven insan sevdiğini hep yanında ister. Kendi başına gidip bir cafeye bile oturmasını istemez, medeni olmak için karşı çıkmasa bile bunu istememektedir. Bu yüzden arkadaşlarıyla tatile gitmesi nefret verici bir durumdur.

mastürbasyon malzemesi

içteki arzu, eğer o istek varsa ufacık bir haber spikerinin frikiğinden bile şehvetli sex pozisyonları düşünülebilir. Sağ el ilerki postalarda sol el yeterlidir...

fenerium da satışların durması

Lisanslı kelepçe satışı başlasın, emin olun açılır satışlar.

başka erkeğin altında inlemiş kadınla evlenmek

Bu tamamen erkeklerin görüş açılarına bağlı bir durumdur. Sonuçta bu kızlarda bir şekilde birileriyle evleniyorlar. Çünkü onunla evlenen erkek onun başkasıyla ne yaptığına, inleyip inlemediğine filan bakmıyor. Bunlar onun umrunda değil. O sadece ondan sonraki hayatına bakıyor.

konyalıyı tanıma yolları

Herşeyde bir çıkar peşinde olan topluluk.

dünyanın en iyi filmi

kesinlikle Titanic! ozamanın şartlarında tabi *

geri zekalı hayvanlar

bütün hayvanlar geri zekalıdır. bazıları istemsiz doğrular yapabilir.

gökhan zan

maç sonunda klasik değerlendirmeyi yapan oyuncu. "çok iyi mücadele ettik, elimizden geleni sahada göstermeye çalıştık. takım olarak çok iyiydik. istediğimiz galibiyeti aldık. artık önümüzdeki maçlara bakıcaz"