bugün

aynı evi paylaşan kız ve erkek öğrenci

gerçekçi düşünüldüğünde yapılmaması daha mantıklı olacak durumu yaşayan kişiler. şahsen ben erkeğim ve en yakın dostum dostum kız. onla aynı evi paylaştığımı düşünüyorum. ne olursa olsun ayrı cinslerdeyiz ev hali insan ister istemez rahatsız olur. mesela banyodan çıkarken ya da o banyo yaparken. ya da evin içinde rahat dolaşmak ister insan dost olarak görsen de kardeş değildir. yani bu gerçektir. ya da öğrenci evi nihayetinde onun arkdaşları geldiğinde hem onlar rahat edemez hem ben rahat edemem. onlar evde bir erkek olduğundan rahat edemez ben de onları rahatsız ediyor muyum diye düşünerek rahat edemem. keza benim arkdaşlarım geldiğinde de o rahat edemez. sonra ev hali özel yaşam bir sürü şey. sonuçta dost olmak karşı tarafın yaşamının taaa içinde bulunmak değildir. sonra aileler*ve çevre onlar rahat eder mi. siz ne kadar temiz olursanız olun aileler rahatsız olur. çevre hoş karşılamaz. %99 o güzelim dostlukların bile bitmesine sebep olabilir. evet en nihayetinde bir dost da olsa ayrı bir cinsten ayrı bir yaşamı olan bir insan. aynı evde yaşamak uğruna bu kadar sıkıntıya girilmez. kaldı ki zaten dinine biraz bağlı insanların*da yapmayacağı bir şeydir. başka yakın hemcins ile ev tutup dostluğu dışarda olması gerektiği kadar ve daha düzgün yaşamak en güzeli
edit: ilk başta nasıl olmuşsa entry'nin başı silinmiş anlamsız olmuştu düzelttim.