fahriye evcen

 1. 715.
  burak özçivit ile birlikte gittikleri tatil yerinde 3 kuruşluk zevkleri için çita gibi hayvanları uyuşturup fotoğraf çekilerek sosyal medya hesaplarında paylaşan ve haber değeri taşımayan her boku haber yapan sikimsonik haber sitelerine de ''Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in aksiyonu bol tatili'' vb. başlıklarla konu olan sosyal medya hayvanseveri. paylaşımı yorumlara kapatması yanlış yaptığının farkında olduğunu da gösteriyor.

  insanların keyfi için uyuşturulan vahşi hayvanlarla birlikte mutluluk pozları verme modasına uymuşlar. fakat anlaşılan hayvan sömürüsünün önüne geçmeyi hedefleyen WAP'ın bu konu ile ilgili instagram ile birlikte çalışarak ilgili fotoğraflar ile paylaşılan bazı hashtag'lerin alarm niteliğinde olmasını ve şikayet edildiği takdirde de bu fotoğrafların instagram'dan silinmesi ve kullanıcıların instagram profillerinin kapatılması konusunda anlaştığını bilmiyorlar.

  çoğu insan gibi tek yaptıkları şov, tek istedikleri daha çok beğeni, daha çok ilgi. insan olamamışlar ama lafın gelişi insan dediğimiz varlık hobi olsun diye adına ''spor'' diyerek avcılık yapar, ego tatmini için hayvanların bilinçsizce zarar görmelerine katkıda bulunur, gösteriş için kürk giyer, keyif için adına ''eğlence'' diyerek sirke gidip hayvanlara yapılan zulme alkış tutar, sefası için faytona binip atların ömürlerinin kısalmasına sebep olur, güzellik uğruna hayvan deneylerine göz yumar, ''hayvana tecavüz edene bir şans daha verilmeli'' diyen bakanı destekleyerek erkeklik sorunu olan ırzı kırık tecavüzcünün sırtını sıvazlar, ''ibadet'' adı altında kurban keser, noelde hindi yer, köpekleri katledip adına da ''festival'' der, korktuğu için hayvanlara işkence eder, beğeni almak için zarar verdiği canın videosunu sosyal medya hesabında paylaşır, anne-baba olmayı beceremeyenler hayvana karşı sevgi yerine nefret aşılayıp sokağa saldığı piçlerine sokaktaki canları oyuncak ederek yitip gitmelerinin sebebi olur, tüm bunlara rağmen yasalar hep kağıt üzerinde kalır ve hiçbirinin de birbirlerinden farkı yoktur.

  fahriye evcen
  fahriye evcen
  42 -4 ... arabeskkadin