bugün

entry'ler (110)

elektrik faturası ödeyen cumhurbaşkanı

aynı şekilde cumhurbaşkanı sıfatıyla aldığı bütün hediyeleri türkiye cumhuriyetine bırakmış cumhurbaşkanıdır.
çoluğu çocuğu 17 yaşında zengin olmamıştır, onunla birlikte iş gezisine çıkmamıştır.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

ihtiyacım olan tavsiyelerdir.
üniversiteleri bölümleri eledim eledim sadece çankaya siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler ile anadolu ing iktisat arasında kaldım. önerilerinizi dinliyorum efenim.

prof dr karatay ın hurma yemeyin demesi

sırf peygamber seviyor diye hurma yiyen hurma beyinlilere dert olmuştur. ayıp yahu.

hz muaviye

seçimle olan hilafeti saltanata dönüştüren yezid'in babası. beyinsiz çöl bedevileri dışında seveni yoktur.

kpss özeti

(bkz: elimüze verdüleer)

kızını evde erkekle basan babaya para cezası

başlığa göre sırf kızını bastığı için ceza alan babadır. kızınızı sikişirken yakaladığınız için size para cezası veriyoruz mehmet bey buyrun qsadasdasdsa.

rte müslüman mı sorunsalı

odtülülere bunlar atayiist diye bağıran sayın başbakanımızın dini sorunsalıdır. unutmamak gerekir islamda bir kişiyi kafir olarak nitelendirirseniz ve o kişi kafir değilse imanınızı yenilemeniz gerekir. kısacası tavsiyem başbakanımızın kelime-i şehadet getirmesi müslüman olmasıdır.

ateistlerin hayvan gibi yaşaması

ateistlerin çoğu allah u akbar diyerek kafa kestiği için doğru önerme. seks yapmayı hayvanlık olarak görüyorsan sen nasıl oldun mitoz bölünerek mi sığır.

uludağ sözlük

içinde yüzlerce akitin bulunduğu sözlük. umarım sümeyye paralarını vermez. orospu çocukları burda akp çok kötü oldu yaa diye ağlarlar.

berkin elvan ın ölümüne üzülmemek

bir çocuğun ölümünü sikine takmamak insanlık değildir. götünüzden insanlık uydurmayın.

11 mart 2014 üç polisin şehit olması

allah yolunda ölmediği için şehit denilemez diyr vük vük öten pezenekler gelip bir şey yazacak mı acaba.

naber diye mesaj atan kızın amacı

konuşmaktır. sikinizle okumayın aq

hem öldürüp hem de arkasından ağıt yakan örgütçü

ulan çocuğun kafasına kim gaz kapsülü attı orospu çocukları.
hala geziciler öldürdü diyor ya. yemin ederim yüzüme karşı bunu söylesen çocuğunu değil ama seni sikerik öldürürüm anasını ırzını siktiğimin ak iti.
hala mağdur olmaya çalışıyorlar hala geziciler öldürdü diyorlar ulan hırsızın hiç mi suçu yok vicdanını siktiğim.
ethemide kendi arkadaşları öldürdü zaten dimi buna da inanıyorsunuz dimi. şerefsiz insan gördüm ahlaksız insan gördüm ama sizin gibisini görmedim be.

insanlıktan nasibini alamamış ak gençlik

umarım kendileride evlat acısı yaşarlar. 18 ine girmemiş oğlullarının cesedi başında ağlarlar.
umarım cezaları öteki dünyaya kalmaz.

iq testi

tcde oy verirken bir ölçüt olarak kullanılmalı.
akp %2 oy alırsa şerefsizim.

gezi ayaklanması vs şah kulu ayaklanması

gezi ayaklanma değil protestodur bir.
ayaklanma silahla kan dökmeyle olur gezide böyle birşey olmamıştır iki.
şah kulu ayaklanması şah ismail tarafından başlatılmamıştır osmanlı topraklarında yaşayan türkmenlerin safevi devletine gitmeleri engellendiği için başlamıştır üç.

şimdi git kendini parmakla bilmediğin konular hakkında yorum yapma cahil piç.

çocuk katili pezevenk kefili hırsız köpek

kendisini seven büyük bir kitle bulunur. o kitlenin anneleri ise tek bir yerde çalışmaktadır.

gezi ayaklanması vs şah ismail ayaklanması

yavuz sultan selim zamanında bombalar kullanıldığını öğrenmiş olduk.
vay aq sayın seyirciler.

berkin elvan ın katili gezicilerdir

her olayda mağdur olan akplilerin son zırvası. allahınız yok lan sizin.

kısa yoldan şehit olma yolları

öncelikle müslüman olmak. müslüman adam ölünün arkasından dedikodu yapmaz.
senaryoya bak gelmişmiş de çatıdan kendi düşmüşmüş de .