bugün

entry'ler (80)

bildiğiniz en iğrenç espriler

adamın biri gülmüş bahçeye dikmişler.
en şanslı c hangisi ambulance

kulak misafiri olunan yaran diyaloglar

Bir mekanda kahve içiyorum. önümdeki masaya bir çift oturdu. herhalinden yanındaki hatuna yardırdığı çıplak gözle görülüyor. muhabbet çok dalgalı bir bölümü şöyleydi
-ben okey oynarım ama çok edepsiz var mesela kendini farklı gösteriyorlar
-aaa:/
-tabi canım afadersin ismi sen ama profil fotosuna cinsel organının fotosunu koymuş.

Bu daha başlangıç mücadeleye devam abicim.

bir sabah uyanıp eski sevgiliyi özlemek

(bkz: kagit kesmesi)

beşiktaşlılardaki gs ezikliği

Ha siktir dedirten başlık türü. Beşiktaşlı ruhunda bulunmayacak hissiyat.

en temiz hayvan

Kedidir kedi.

evlilik

Yaşam şeklidir. süreçleri kendisinden daha sıkıcı olduğu garanti

trip atan erkeğe söylenecekler

Çay içer misin tatlım?

şebnem dönmez

ekranda gördüğümde bıyıkları var lan bunun dediğimdir ayrıca dikkatli baktıkça sakalları da mı varmış dedim. senin suratına nolmuş be kadın? bu ne lan?

yazarlar hayvan olsa türleri ne olurdu

Sokak kedisi (galp).

sözlük yazarlarının garip huyları

sözlükte yazar olan kişilerin nevi şahsına munhasır dalgalarıdır. Geçimsizlik ne kadar garipse bende o kadar garibim aslında meselenin özüne indiğimizde sanırım insanları sevemiyorum.

hayata dair zevk veren detaylar

kardeş.

ya minik bacak aranı da göreydik diyen pedofili

dini kendilerine örtü olarak kullanan yüreksiz midesiz mahlukların olduğu kadar on beş yaşındaki bir kıza şıllık diyebilme hatta onu suçlama yeteneğine sahip mahlukların da var olduğunu gösteren bir başlıktır.senin beyin kıvrımlarını böylesiye düzleştirine kadar kim düzdü? söz konusu sitemin şıllık denildiği için olmadığını hali hazırda beyin kıvrımlarının yoğunluğunu koruyan anlar zaten. şayet bir gün kıymetli bir kadın olursa hayatında umarım evini her ne kadar kitli tutsa da koruyamadığı hırsızlardan birine denk gelmesin. Hayır gelsin dersem senden ne farkım kalır ki?

şu anda yapılmak istenen şeyler

yıldızların altında animasyon izlemek olabilirdi.

aşk

bu gece yine geç mi kaldın? ya da ben sana hep erken mi davranıyorum? nicedir deli olduğumdan beri uzak düşüyorsun ama sen hiç akıllıca sevdirdin mi kendini bana? kalbimin kırılmadık kemiği kalmadı yine de hasretim sana. karşıma bir gün duygusal olarak çıksan belki meraklı birazda kalbini de açmış olsan en az benim sana açtığım kadar mesela... sen de haklısın ne gerek var karşılıklı yaşamaya...

gecenin şarkısı

içsel olarak destekçi olan şarkılardır. Başını yasladığın omuz içini döktüğün arkadaş filan işte ... acındır belkide.
http://www.youtube.com/watch?v=J7Qcn8rm65k

vosvos

72 model kırmızısına sahip olduğumdur. zevk,ruh, keyif, cefa, sefa ne ararsan bizde var.

kadınların en büyük düşmanı

yine kendileridir. her insanın kendisi olduğu gibi.

tüm zamanların en iyi yabancı dizileri

fringe.

huzur veren şarkılar

Girl from the North Country - Bob Dylan and Johnny Cash.

sevilmeyen insan tipleri

kendini kabullenemeyip bunu bir takım hareketlerle daha çok parayla maskelemeye çalışanlardır efenim. çok mu zordur kendin olmak? paranın egemenliğinde ezilmek çok ezikçe bir duygu olsa gerek. ego denilen şeyi tatmin etmeye çalışmak ahh ne saçma. çıktığı yeri beğenmeyen ucuz insanlardan nefret ediyorum. paran da olsa maalesef bedenin beynin kalbin hiçbir sikin değişmeyecek hep o nefret edilesi kendine hizmet edeceksin.