bugün

entry'ler (17)

uyuyan sevgiliyi seyretmek

uykum geliyor hemen yaa.

oğlum aç dolabı evde her şey var diyen baba

benim oğlum hep evde otursun gözümün önünden ayrılmasın diye , hep başına bişey gelir endişesi duyan güzel mazlum insanlar.

üniversite diye sürekli sex yaptığı sanılanlar

üniversiteyi herkesin rahatça birlikte olduğu bir yer sanan üniversite okumamış kişiler yüzünden var bu gençler.

hayalindeki sevişmeyi gerçek gibi anlatanlar

bi türlü sevişmeye fırsat bulamayan arkadaşlarımız,canlarımız ciğerlerimiz

üniversitede okuyup sosyal olamamak

parayla alakalıdır kısmına katılıyorum.

üniversitede okuyup sosyal olamamak

okuduğu okula adapte olamayan mazlum gençlik.

bir erkekten asla duyulamayacak sözler

"sevgilinin bozuk moralini adet dönemine bağlamamak"asla duyulmaz..

muska yazdım itine tutarsada sikime tutmassada

Bi hocanın köpeği için muska yazdırmaya gelen zatı muhtereme söylediği özlüsöz.

siyasi entry yazmamaya yemin etmis yazarlar

bu kişi tipleri korkaktır..korkak aile yapısı ile büyümüş "aman başımıza bişey mi gelir diye düşünenlerdir".hangi görüşe sahip olursa olsun siyasi bi fikri olmalıı be adamınn

başbakan ın sivas davasında zamanaşımı yorumu

bu hayırlı olsun lafını temel atma törenlerinde söylerlerdi , bir katliam için bunu söyleyen tek başbakan bizim başbakanımız vatana millete hayırlı olsun asıl şimdi...

sivas katliamı davasının zamanaşımına uğraması

bu ülkede yaşamanın nasıl bir şey olduğunu henüz şu körpe yaşımda bana tekrar anlatan bir olay ve bu ülkeyi günün birinde terk-i diyar etmeme sebep olacak manidar vicdan aşımı...

ideal kız denklemi

cafede hesap ödeyecek kadar para+biraz booş muhabbet= hatun evde.

türkler fransız soyundan mı geliyor

imknasız,neden mi; because fransızlar ihtilalde ilk iş aydınlarını kodeslerden çıkardılar,biz ihtilalde aydınlarımızı kodeslere soktuk.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

benim ülkemin çirkinliğine ve kısalığana rağmen tribi bol kızları,biraz alçak gönüllü olun.Dünyada ki milletler arasındaki hemen hemen en çirkin kızlarsınız,gerçekçi olun yahuuu..

12eylül referandumunda çöpten hayır oyları çıkması

hükemetimizin yeni olarak aklımıza soktuğu,bir çok belediye seçiminde yaparak soktuğu,anlamlı ve ciddiye alınması gereken endişedir,oylara sahip çıkalımmm ...

regl sancısı

kız arkdaşlarınızın,siz erkeklere 10 katını çektirdiği sancıdır.Allah muhafaza

türk kızı

türk kızları boy ve diğer fiziksel ortalamaları,rus ve balçık ülkelerindeki kızlardan düşük olan kızlar ama afra ve tafra ortalması nedense onlarda daha yüksek olan kız çeşitidir,hoş değil bence