bugün

entry'ler (13)

türkiye turnuvada gol atamaz

maalesef galler maçının 90.dakika ama hala 2 maçdır atamadı.

kanal istanbul

Türkiye Ve Katar için ticaret alanı , her türlü tamamlancağını düşünüyom çünkü 2023de yarısı yapılmış olsa

(örnek veriyom) başka bir iktidar geldiğinde projeyi iptal etmesi oldukça zor hem iyi yanları var hemde kötü.

dış güç kim

Genelde siyonistler ama her siyonistler yaptı dediğinde dolar 1 tl daha artcağı için dış güç derler.

atatürkün foroğrafları duvarlardan kaldırılsın

kesinlikle kaldırılmalı insanlar resmen tapıyor.

atatürk ateist ve ırkçıydı

Irkçımıdır sormadan bilemeyiz ama kesinlikle ateistti .

evliliğin mantıksız olduğunun kanıtı

asgari maaş ile bekar olup 40 yıl gülebilirsin ama evlenip çocuk yapıp maaşı 4de bölebilirsin

lakin bunu diyen bizlerde evlilik sayesinde burdayız.

kemal kılıçdaroğlu nun halka yaptığı zulüm

6 yıldır burda yaşıyom , başkanın ne zamandır burda oldunu bilmiyorum ama alt yapı yok kafayı yiycem diğer chp yönetimlerinde alt yapı vardır yokdur bilmem ama burda yok

Diyoz yapmıyor hadi yapmasın tamammı adamın altında jip var kafayı sıyırcam 200 oy fark ile başkan oldu .

akp pişmanlıktır

Dine bağlı olmak
Milliyetçi olmak
Muhafazakar Kültürünü bilen insanlar olmak
Ve sağcı olmak

pişmanlıksa Solcular 1945 boraltan katliamı konusunu hiç açmasın bugün doğu türkistana hani yardım diyip 1940 yıllarında çinlilerin doğu türkistanı nasıl işgal edip inönün etmedinin konusunu hiç açmasın . musulu nasıl 800.000 sterline sattımızın konusunu hiç açmasın (1926 ankara antlaşması).

islamda laiklik haramdır

laiklik hristiyanlar dinimiz çok saçma demesiyle başlamış fakat müslümanların yanlış anladı ateizm yolculuğudur.

gerekirse 1000000 şehit veririz

işte böyle düşündüğümüz için ingilizler bizden çok daha üstün onlar bir imparatorluğu tek isyan ile yıktılar.

her müslüman terörist doğar

uludağ sözlükte fransız yazarların oldunu bilmiyordum.

atatürkün arkasından hiç fatiha okuyan olmaması

başlık insanların atesitler ölünce fatiha okumaması olmalıydı.

atatürk ü sevemeyecek kadar alçak ve kahpe olmak

şöyle bir şey düşünün alfabe italyan oluyor ve tarihinizi sıfırlıyorlar Sonrada kendilerini övüp herkeze iyi görünüyorlar .

tüm olay bundan ibaret tek cümle