bugün

entry'ler (10)

üzüntüsünü gösteremeyen insan

Annesi ameliyat olacak diye sabaha kadar uyuyamayan. Uykusuz diye ameliyat'a gidemeyen çevresinden -ne biçim evlat Annesinin ameliyatına gelmemiş diye yorumlanan insandır.

diyarbakır da hayat

Medyadan görerek yorum yapmak * Ferrariye binip hız yapmamak gibi bişeydir.

diyarbakır da yaşayan türk

istanbulda türkçe bilmeyen kürt gibi zor olan durumdur.

uludağ sözlük yazarlarının internet hızları

ttnet paket hızı 24 megabit amma velakin ttnet hız testinde her zamanki gibi 8 megabit olarak görünüyor. o değilde, beni güldüren oyun, film vs. indirirken 30-40 megabit arası indiriyor.

sevgilinin eski sevgilisi

eski sevgilisi kıvanç tatlıtuğ ise yeni sevgilisinin ''üzülsem mi yoksa sevinsem mi bilemedim'' şeklinde ki soruyla başı beladadır.

not: başı belada olan ben değilim.

erkeklerin süründüren kızlara aşık olduğu gerçeği

mantıklı düşünebilen erkekler bir boka yaramayan kızın peşinden koşmazlar, o yüzdendir ki genel olarak elle tutulur tarafı olan(deyim olarak) dişi bireye aşık olunur ki bu gayet normaldir. anormal olan ise kızın henüz dokunulmamış olan egosunun küçük bir temas ile tavan yapmasıdır. neyse ki mantıklı düşünen arkadaşımız durumu çaktıktan sonra tavandaki götü ait olduğu yere indirmesini bilir . ha kız bir boka yaramıyor erkek hala kızın peşinden koşuyorsa asıl sorun kendine yazık eden hemcinsim olan erkektedir.

burcu esmersoy un çirkin olması

bunu söyleyenlerin verse nefessiz sikeceği gerçeğini göz önünde bulundurursak ve siken kişi sadece güzel kız sikiyorsa, bu bir paradokstur.

not: verse nefessiz sikerim.

hoşlanılan kızın farklı şehirde yaşaması

şu an benim içinde bulunduğum durum. babasının tayini çıkmışmış, baban gitsin sen niye gidiyorsun anlamadım ki.

ölümü en çok üzen yerli sanatçı

gerek oyunculuğu gerekse kişiliğinden dolayı kemal sunal.

sözlük yazarlarının en son giydikleri kıyafet

smokin. öğleye nikah var heyecandan uyuyamadım, hazırlanayım dedim.