bugün

entry'ler (13)

yeni bin yılın selahaddin eyyübi si durduruldu

Yine laf bulamayan zır cahiller "Aktroller seviniyor" "Gariban aktroller" diye ötmeye başladı. Çok yazık çok.

ben aşık olmam diyen insan

Hiç olmadığımdan nasıl bir his olduğu hakkında fikrim yok... Ben ağlamaya gidiyorum.

dost kazığı değil bu kürt kazığı kürt

Abi Akp ve mhp dışında dediklerinin arkasında duran yok. Chp yuzde 3 luk kısmı verdi hdp ye. Hdp liler size it diyor lan it (https://youtu.be/Zs_Phaw770M). Hadi gidin mutlu olun kaybınızla.

erken seçim olursa oyun akp ye

Zora gelince "Aktroller bunu yapıyor" "Aktroller algı operasyonu yapıyor ayol" demenin bir mantığı yok bu ülkenin koalisyonda daha önce yaşadığı şeyleri görüyoruz.

dna testiyle tespit edip kürtleri sınır dışı etmek

Hitler nasıl Yahudiler yeryüzünden silmeye çalıştıysa, bizimde bunları bir şekilde silmemiz gerekiyor. Işide teşvik vermek, yapılan projeleri durdurmak gibi, verilen destekleri durdurmak gibi. O 6 milyonluk insan topluluğu vatan haininden başka bir şey değiller.

keşke cem uzan iktidar olabilse

Ülkenin amı sikildi zaten. Yurtdışı işi felan alabilirsem her gün bana parti!

çok net söylüyorum ülke kaosa sürükleniyor

Abi bırakın. Akp'nin iktidarda olmaması demek güneydoğuya yapılan yatırımların durdurulması demek. Bırakın anasını satıyım. Zararını kendileri görecek. Bazen diyorum Işide ver teşviği kürtleri temizlesin oradan.

kürtlerin akp ye attığı tarihi kazık

Akp'ye oy veren biri olarak söylüyorum. Akp tek bir hata yaptı. O da kürt açılımı. iran gibi yapıp kürtleri ortadan kaldırmaktan korktuğu için oldu bunlar. Tamam islamist bir parti ve yönetim olabilirsin ama gerektiğinde milletini korumak için her türlü önlemi almalısın. Ekonomi şimdiden tepe takla oldu. Bu belirsizlik bir aya aşkın devam edecek. Önümüzdeki günlerde bizi büyük sıkıntılar bekliyor.

doğu illeri bu ülkenin sırtındaki kamburdur

Bu entryi giren arkadaşı tebrik ederim. HDP'nin barajı geçmesi konusunda tüm Türkiye'nin rahatsız olması gerekiyor. Fakat Sadece akp ve mhp bu durumdan hoşnutsuz ve CHP utanmasa HDP'nin ellerini öpmeye gidecek. Ülkemizin sağladığı 13 yıllık istikrarı kimse konuşmuyor. Tek konuştukları şey çaldıkları para azaldığı için iktidarı kötülemek. Bu ülke 30 sene Koalisyon lanetiyle uğraştı. CHP'liler ne de MHP'liler 10 yıl öncesini, krize soktukları, parasını çaldıkları ülkeyi kurtarmışlar gibi tavır takınıyorlar. Çok karışık günler bekliyor çok.

bu ülkeyi kurtaracak tek bölge karadenizdir

Üzgünüm ama benim babamı orospu çocuklarına kalkıp destek vermeyeceğim. Helal olsun Karadenizlilere

kızların en çok hoşuna giden şey

Bilinmezdir. Her an her şeyi sevebilirler. Kız arkadaş denilen şeyin ne olduğunu bilmeme rağmen söylüyorum bunu

aferin amına koduklarım

indirdiniz? Neyi indirdiniz? Ben söyliyim neyi indirdiğinizi. Ülkenin geleceğini indirdiniz. Ülkenin gelişmesini indirdiniz. "Akp hdp'den daha tehlikeliydi" Herif en azından Türkiye Cumhuriyeti için çalışıyordu bir avuç barbar orospu çocuğu için değil. Koalisyonun gelmesi Akp'nin yıllardır verdiği emeklerin diğerleri tarafından talan edilmesi demek. ileride çok kötü günler bekliyor çok.

akp nin koalisyon kuracağı parti

Abi ülke koalisyona gidiyor. Ülkenin gerilemesi şimdiden başladı