bugün

entry'ler (10)

manas destanı gibi mesaja doğrudur yazan kız

kafasına ve bilimum yerlerine kürekle vurulması gereken bir tarafı kalkmış kızdır. uzak durulmalıdır böylelerinden.

fakir kızların bekaretlerine daha çok sahip olması

sahip oldukları tek zenginlik olarak bekaretlerini görmelerinden kaynaklanan durumdur. yadırgamamak gerek.

ama iyi kürtler de var

tamamen ırkçı tutum sergileyen bireyleerin kullandıkları cümledir. kürtlerin genelde kötü olduğu iması taşıyor.

sözlükten erkek düşüremeyen hatun

gerçekleşmesi mümkün olmayan durumdur.

yolda kol kola yürüyen kızlar

çok sevimli bulduğum harekettir. hatta keşke gelip beni de aralarına alsalar diye düşünürüm. ama hep düşüncede kalır, gerçeğe dönmez.

idam edilirken söylenecek son sözler

eğer sonistek sorulacak olursa şöyle bir diyalog gerçeklerşebilir;
- son isteğin nedir?
+ salın beni!
- tamam.

yazarların kronik hastalıkları

griptir. her insan yılda en fazla 2-3 kez yakalanırken ben yılda 10'a yakın grip olurum. sırf bünyemin bu kadar zayıf olmasından ötürü de kendimden nefret edecek raddeye gelirim bazen.

tam bir orospu çocuğuymuşsun diyen psikolog

adamın psikolojisini daha da bozacak olan psikologdur. kendisinden yardım almaya çalışan hastaya insan küfreder mi canım? kaldı ki adam psikologa gelecek kadar sorunluysa çeker vurur mazallah. dikkat etmek lazım.

ben bu yazıyı olmayan sevgilime yazdım

ben de bu yazıyı olmayan sevgilimi düşünerek okudum. belki de hiç olmayacak ne de olsa asosyalliğin dibine dibine vurmuşum. varsın olmasın düşüncesi bile güzel.

whatsap ın yokluğunda alternatif program önerileri

whatsapp varken de yokken de kullanılabilecek en iyi program tangodur. aksi iddia edilemez.