entry'ler (15)

şakirtlerin çay aşkı

çay sadece şakirtlere özel değildir. bütün milletimin vazgeçilmez içeceğidir.

hiç özlenmeyen futbolcular

oliver kahn. çocukuluğumun kalecisiydi. özellikle real madrid maçlarında hayranlıkla onu izlerdim.

türkiye de türk olmak

türkiye' de türk olmak azınlık olmaktır. çünkü diğer milletleri atarsak sadece on milyon kalabiliriz.

ingiltere de yasaklanan türk bayrağı

buna yorum yapılamaz. çünkü ingiltere bağımsız bir devlettir. ister indirir ister kaldırır.

atatürk fotoğraflarından etkilenip rakı içen çocuk

son osmanlıdan etkilenip karı kız, içki, saltanat düşkünü olan çocxuktan şerefli bir çocuktur.

mustafa kemal atatürk vs alparslan türkeş

iki alakasız insan. m. k. a. tam bir milliyetçi. alpaslan türkeş tam bir vatansever. ancak alpaslan türkeş ırkçı ve biraz da dinci. m. k. a. ise devrimci ve subjektif bir milliyetçi. o yüzden ikisini asla bir kefene koyamayız. ama her ikisini de yerden göğe kadar saygı ve sevgi beslemeliyiz.

vergimi ödüyorum apoyu besliyorum

vergi veriyorum, sigorta yatırıyorum, su elektrik cabası ama yine de hayat güvencem yok. sadece veriyorum. sanki devlet benim için değil ben devlet içinmişim gibi.

türk kızlarının kültürsüz olması

bu bizim kültürümüz baylar. bayan arkadaşlarımız kültürsüzse bunun sorumlusu tabi ki cahil anadolu halkıdır.

ekonomi büyüyor ama bana yansımıyor diyen kişi

ekonomi büyüyor ama bu koçların sabancıların işine geliyor. halk yine fakir yine fakir.

bülent ersoy a bey demek

evet bülent hanım zor bir durumdan geçerek bu hale gelmiştir. saygı duyarım. ancak ona bey demenin cezası çok ağır bence.

milletvekillerine artık trafik cezası kesilmemesi

akp nin diktatörlüğüdür. bir tek kendi çıkarlarını düşünürler zaten onlar.

tecavüzcüsü serbest kalınca intihar eden kız

Tecavüz edeni de, tecavüz edeni içerden çıkaran "adaleti" de... Türkiye gelişiyor...

kocacım bugün tavuk yap yiyelim

Hayat müşterektir. Tabi ki hayatım. Sen iste yeter ki.

adalet ve kalkınma

Bizim ülkemizi yöneten partinin adı. Evet ülkemizde kalkınma var ama adalet yok. Eğer adalet olsaydı bugün Koçlar, Sabancılar olmazdı.

14 yaşındaki kıza tecavüz edilmesi

Arkadaşlar bu konuda Kürt, Türk, Arap, Ermeni ayrımı yapmamalıyız. Çünkü hepimiz Türk, Arap, Kürt, Ermeni hatta diğerleriyiz. Bundan da gurur duymalıyız.