bugün

oyle birsey yaparlarsa vallahi birdaha konusmam. cogu erkegin cinsel dunyasini degistirebilecek bir eylem olur. yapilmamasi rica olunur.
tüm okullarda, üniversitelerde, ev, iş tüm topluma açık alanlarda bir takım insanların
mide ve göz zevkini bozacak olaydır.
erkeklerin bir günlüğüne cinsel yaşamlarına, göz zevklerine ara verme olayıdır.
kesinlikle katıldığım bir kampanyadır. kimse darılmasın gücenmesin. eğer yok ben makyajsız da güzelim diyen varsa onun açısından da olumlu eylemdir. kendi farkını çıkarabilme adına iyi bir yöntemdir. böylelikle ben makyajsız da güzelim diyenlere fırsat doğmuş olur makyajlı veya makyajsız her halimle güzelim diyenleri de söz baç tacı yaparız. gerçi büyük kısmının sınıfta kalacağını düşünüyorum ama nerde o yürek ki düzenlesinler.
(bkz: cindy bebek çamaşır makinasında yıkanırsa)
insanların,yapılabilmesi için hayvanların yağları kullanılan ve bizzat üzerilerinde test edilen boyalardan uzak kalırlarsa daha sağlıklı ve-evet-daha güzel olacaklarını düşündüğüm için destekleyebileceğim kampanya.tekrar altını çiziyorum ki insanlar boyasız daha güzellerdir,bazı saygısız,hakaret niteliğindeki,iğrenç iddiaların aksine...
yüz yıkama kampanyasına benzer durumdur. Her erkeğin evlenmeden önce yapması muhtemel iştir.
bazı kızlarımız içinse alternetif kampanya ;

(bkz: kızlarımız bir gün makyajlı gezsin kampanyası)*
makyajsız kız görmemiş kişinin dileğidir.
kesinlikle pratiğe dökülmemesi gereken kampanyadır. zira öyle kadınlar var ki makyajsız boyasız hiçbir şeye benzememektedirler. bırakın benzesinler efendim bir şeylere.
bir çok ilişkini bitmesine neden olabilecek olaydır. *
(bkz: run forrest run)*
makyajsız da güzel olabildiklerinin ıspatı olur.

türk kızları türk erkeklerine mahkumdur=türk erkekleri de türk kızlarına mahkumdur. o yüzden birbirimizi rencide etmeyelim lütfen.
(bkz: güzellik doğallıktır)**
bir günse pek problem edilmeyecek durumdur. mühim olan alışkanlık haline getirilmesin.
benim ekstra bişey yapmamı gerektirmeyecek kampanyadır. pardon bi göz kalemi çekmeyeceğim sadece.

edit: ayrıca bazıları var ben biliyorum, hiç makyajsız görmedim kızı, görmedim görmedim görmedim, sonra bi gün makyajsız geldi bu, ödüm koptu. dayak mı yedin diyesim geldi kıza. bide asıl komik olan, kız esmer tenliymiş. evet evet, beyaz beyaz pudra sürüyordu yüzüne, meğer esmermiş, saçları da sarı. makyajsız halini hayal etmeyin bence. rüyalarınıza falan girer, ne gerek var.
dünyanın adriana lima gibi ustalık eserlerinden tiskinmesini sağlayabilitesi olan kampanya.
kendine güvenenle, güvenmeyenin belirleneceği kampanyadır. hemen gerçekleştirilmesi taraftarıyım. hodri meydan
şiddetle destek verdiğim kampanya.
bir kere boya küpüne dönüşmemiş saf ve doğal halleriyle göreyim. dünya gözüyle bir kere.
(bkz: kızlarımız bir gün dizi izlemesin kampanyası)
duru güzelliklerini makyajlarının altına gizleyen kadınların ortaya cıkmasını sağlayacak kampanya.

mermer gibi cilt, parlak gözler ve ışıl ışıl saclar... öylesine cok ki; yerinde bir kampanya az gözlerim şenlensin hemen yarın başlasınlar.

hele hele kumsallara uzansınlar şöyleee bikini ve yanık tenleriyle..şimdiden heyecanlandım vallahi.