bugün

entry'ler (24)

yapımcı

ağzında puro elinde viski ile göbeğini ovuşturan adam diye bilinsede günümüzde genç ve yeni akım yapımcılar da mevcuttur (bkz: necdet erol)

necdet erol

Kafadaki kötü yapımcı imajını yok eden adamdır,tanıştığınızda şaşılacak beyefendiliği ve genç oluşuyla insana ümit veren şahsiyettir.

en iyi yapım şirketi

bana göre
ay yapım. acun medya. tims. limon film. merdiven medya.

merdiven medya

Birçok üniversiteliye yardımları dokunmuş olan şirkettir.kuruluşu 2000 lere dayansa da mütevaziliğini bozmayan insanlarla doludur

aşık olunan kızın sahip olması gereken üç şey

güzellik
hoş sohbet
sex
düzenli sex
yaratıcı sex
veya nefes alsın yeter.

torrent

indirmenin sınırı olmayan , kim bulduysa eli öülmesi gereken yegane kurtarıcı sistem, donunu indirmeye çalışma torrent kulllan.

denge bilekliği

bunca dengesizliği olduğu bir ülkede satışı pekte zor olmayan , gereksiz paraların verildiği bileklik.

mastürbasyon yaparken yakalanmak

çekildiği yerin stratejik olarak belirlenerek yapılması gereken olguyu, imkansızlığa düşerek yaptığı yerde sobelenen fakir genç.

her zaman kaybedecek erkek davranışları

ilişkinin ilk gününden 1 yıl boyunaca nasıl davrnacağını iki yüzllükle belirtmek ve uygulamamak.

sözlük yazarlarının itirafları

görünmez adam olup, farkedilen yakışıklılığımın farkedilmez hale gelmesini isterdim, kızlar çok rahatsız ediyolar.

yaran anne sözleri

ç: anne ne yaptın
a: fasulye
ç: ben tokum dışarda yedim
a: bok yiyeydin.

çok sıcak lan

her yıl yazı yaşayan birçok insanın sanki kutup ayısıymış gibi homurdanması ironik, oysa kışında gayet mutsuz olunabilir.

yaran leyla ile mecnun replikleri

+ erdal abi ben aşığım
- aşıkmış ,mecnun gibimi olcan , sen çıraksın çırak.

türk kızlarının vajinalarının çok kötü kokması

Gülü seven dikenine oturur , kadınlar çevrelerine göre yaşarlar yaşadıkları çevreye birkaç rus birkaç avrupalı gelsin bak sen o göte tadından yenirmi * ayrıca kadının kafasına geçireceğin kese kağıdının yanında kendine gaz maskeside alman çözüm olabilir.

ali ağaoğlu nun cebinde taşıdığı para

Beyni çükünde olan birçok ergenin idolü , beyni kiiloda sıkışmışi kızların suratına yakışıklı diyebileceği , medya tarafından 007 fiyakasıyla gösterilen insansı uzay mekiği.

şort giyip ahlaktan bahseden kadın

12 santim topuklu kadın, o topukluyu neden giydiğini bilir , beyin lobranını kaldırmak için değil tabikide , şort giyen bir kadın ise yakışanı giyerim ben deyip plajda gezer gibi ambulanusların arasında gezerse sonuçları üzücü olabilir.. olmak istediğin yerde gibi yaşama olduğun yeri bil.

ama ben bakireyim

Bekaret alınabilen bir olgu değildir, bekaret verilir, yada biri çıkar zorla almaya çalışır , bekaret bir durma biçimidir , namus göstergesi değil.

oğlak burcu kadını

güzeldir candır, zekidir, evcildir fakat o pintiliği yokmu, zekasının yüzde 50 siyle pintilik - kalanıyla huzur veren yegana burçtur.

hıncal uluç un guti ye futbolcu değil demesi

Ben beşiktaşlıyım ,futbol bilgim yok sebebide tammen hergün hıncal uluç'un futbola yaptığı yorumlar ve gülüşüdür, boynunu hergün şalla örtmeside ayrı bir sinir bozucu .

aile büyüklerinin facebook kullanım tarzı

Büyüğümdür kullanır:) kullanır kulanmasına da, dengesiz bir ergenlik psikolojine o yaştan sonra girmesi şaşırtıcı.