bugün

küçük parmakla kulak kaşıma olayı varya işte o bitirir erkeği.
vurulacak mala zamanında vurmamak.
ellerini cebine sokup kasıntı kasıntı yürüyen erkekler, her zaman kaybedeceksiniz!
Erkeklerin ellerini pantolonlarının ağ bölümüne götürerek aşşağı doğru çekmesi.
-başkalarının yanında sırf milletin "lan ne komik adam" demesini umduğu için beraber olduğu kadını küçük düşürmesi, terslemesi vs...arkadaş ortamımda bunu yapan tipler çıkarsa benden muhtemelen yumruk yiyecek şerefsiz modelinin yapacağı hareketlerdir
-birde bacaklarını yayarak oturmak girer bu kategoriye.
serçe parmağa yüzük takma eylemi.
yalan söylediğinde durumu toparlayamaması, kız yanındayken başka kızlardan gözünü alamaması ve bunu farkettirmesi, artislik yapayım derken iyice rezil olması erkeğin her zaman kaybedeceğini gösterir.
sokağa tüküren tipler, kaybetmeye mahkumsunuz.
erkeğin kendini acındırması, erkeğin sevgilisine acıması, erkeğin acımasız olması gibi durumlara ait davranışlardır.
(bkz: yavşaklık)
üzülerek söylemeliyim ki; 'seven' erkektir.

yarraa yemiştir.
12 entry boşa yazılmış.
(bkz: sevmek)
fazla değer verip, kendi değerini düşürmek.
kayganlaştırıcı kullanmadan anal seks yapmak.
edit:ömrü boyunca anal seksi sadece sanal ortamdan izlemiş kişilerin olumsuz yorumları gerçeği değiştirmez.
kızın üzerine çok düşmek.
istediği olmadığında çirkefleşmeleri.
beni özledin mi?
beni seviyo musun?

sorularını soran erkektir. bunun bayan versiyonu da vardır. o da kaybettirir. ya özleyen özledim der seven de seviyorum der. sorunca alınan cevaptan hoşnut olmama durumu da vardır. inanmaz uzar gider. sorma ya sorma.
sorumsuzluktur. "erkek dediğin..." şeklinde başlayan genellemelerin en başında erkeğin sorumluluk duygusuyla yüklü olması gelir ve sorumluluk ve insiyatif sahibi erkek kadına güven verir, tabi bu verilmek isteniyorsa.
kıskançlıktan kör olmuş tiptir.
sevdiğini söyleyemeyen/gösteremeyen erkektir. şimdilerde müneccim de kalmadığına göre ortalıkta, maalesef kaybetmeye mahkumdur.
ıslıklanınca seyirciye küfür atmak . (bkz: volkan demirel)
kadınların düşüncelerine karşı gelmek.
tek bir kıza asılmayıp, hangisi tutarsa düşüncesiyle yaklaşması sonucu "çok kadın hiç kadındır" mantığını bir kez daha anlamasını sağlayacak en yaygın davranıştır.
Ona ilgi duyan bir kıza, ilgisi olmadığı halde, umut verip verip sonra da arkadaşça mualeme yapmak. Bak açık söyleyeyim; o kız gider, başkasını bulur ya da seni adamdan saymaz. Bir düşün arkadaşım, o kızın hali ne olur? Bunalıma girmez mi? Kalbi acımaz mı? Boşuna dememişler; kendine yapılmasını istemediğin şeyi, başkasına yapma diye.
guvenilmicek biri oldugunu bildigin halde biriyle biseyleri zorlamak. bu sefer duzelir bu sefer duzelir diyerekten. bu davranis her zaman kaybettirdi.