bugün

entry'ler (658)

the lord of the rings

gelmiş geçmiş en ama en şişirilmiş overrated balon filmlerden biri. hayatımda böylesine uydurulmuş peri masalı görmedim ben. cüceler, ejderhalar, büyücüler vb. her türlü saçmalığı içerisinde barındıran böylesine bir saçmalık görmedim.

edit: ergenler çok kızdılar. eksi manyağı oldum. ama bu gerçeği değiştirir mi, değiştirmez. lotr balondur.

imdb

dandik ve overrated filmleri top listelerde gösteren vasat site.

samsung

telefonlarını herkesin elinde görünce tiksinmeye başladığım dünyanın 1 numaralı plastik telefon üreticisi.

garsonluk

hayatımda 1 ay yapıp bıraktığım iş. milletin nazını, ağız kokusunu, çirkefliğini, kendini beğenmişliğini çektiğiniz mesleğimsi. belirteyim, kovulmadım kendim bıraktım. bir kez daha anladım ki özgürlüğüne düşkün insanların asla bulaşmaması gereken hede garsonluk. işsiz kalınır ama garsonluk yapılmaz.

üniversite

sıkılıp yarısında bıraktığım gereksiz mekan. daha da uğramam böyle saçma ergen ortamlarına.

pepee

ne zaman tv ya da nette rastlasam hemen şalterleri kapatıp oradan uzaklaştığım itici ve vasat karakter. hele o tiksinç sesi yok mu; nefret ediyorum. evet pepee denen sinir bozucu animasyondan iğreniyorum. gerçek bir karakter olsa cinayet sebebi olabilirdi.

kitap okuma

(bkz: kitap okumak)

not: kitap okuma olarak söyleyince emir kipine kayıyor. yani kitap filan okuma kardeş gibi bir anlam çıkıyor.

şeytan

prometheus ile birlikte en sevdiğim varlıklardan biri.

metal dinleyenleri görünce üzülmek

kıskançlıktan üzülmektir.

sekste en önemli şey

ruhtur. astral seks uzmanından tavsiyeler.

uyku

bırakmayı başaramadığım zararlı alışkanlık, vakit kaybı, zaman öldürgeci. ömrümün üçte birine mâl oluyor neredeyse.

ekmek yoksa pasta yesinler

(bkz: çay yoksa espresso içsinler)

tası tarağı toplayıp yerleşilecek en iyi ülke

kanada.

tchibo nasıl okunuyor sorunsalı

tişibo diye okuyorum, mutluyum.

tüm tinerciler öldürülmeli diyen insan

tinerciliğe ve dilenciliğe zemin hazırlayan etkenleri yaratanlar öldürülse daha iyi olur gibi. sosyolojiden anlamayıp toplumsal çıkarım yapan zihniyeti de öldürsek iyidir.

gelmiş geçmiş en iyi bilgisayar oyunu

(bkz: clive barker s undying)

kitap yazamama problemi

muzdarip olduğum sorun. boşaltacak o kadar çok kurgum ve aforizmam var ki; çıkış yolu bulamıyorum. nerden, nasıl başlayacağım gibi sorunlarla kısır döngüde yitip gidiyorum. sözlük gibi gereksiz yerlerde fikir kusmuklarımı saçmakla yetiniyorum.

itü sözlük

trollük yapıp eğlendiğim vasat sözlük.

laptop ı kucağa alıp takılmak

hormonal soykırım yaptıran durum. bacakların üzerinde sık kullanıldığında testis kanserini davetler.

sözlük yazarlarının itirafları

intihar etmeyi bile başaramayacak kadar beceriksizim be sözlük.