bugün

çok gaz bir teoman şarkısı. hikayesi hep acaip etkilemiştir zaten; senaryolaştırıp filmini çekmeyi bile akla getirmiştir zaman zaman.. ayrıca 2004 ege universitesibahar şenliklerinde teoman konserinde, teomanın super karizmatik vokalisti tarafından performe edilmiş, ortamı sarsmıştır...

motosikletli kız günlerdir seni bulmak için buralardayım
sen yoksun
motosikletli kız çatladı mı dudağın yüzün yüreğin
üşüyor musun?
kırık bir kalp elinde kala kala kala kala
bir karamel tadıysa dünya senin ağzında
gittikçe azalan her nefes aldığında
bir karamel tadıysa dünya senin ağzında
gittikçe azalan her kalbin atışında
sanki seni benim için yapmışlar
sanki benim için yaratmışlar
motosikletli kız...
Winampta sarkıyı actıktan sonra repeat tusuna basılarak ard arda baymadan dinlenen teoman parcasidir.
insanı dinlerken farklı alemlere götüren teoman şarkısııdır.
etek giymesi halinde oldukça fetiş olabilecek dişi şahsiyet.
parçanın girişinden - bitişine kadar gaz veren havası, mutlak suretle hissediliyor.

(bkz: yardır teo)
gümbür gümbür sesleri eşliğinde sözlüğe adım atmıştır, hayırlısıdır, kılıç ve kalkan ekibi nerededir?
kıvrak zekalı bir kişiliktir, Hoşgelmiştir..
4. nesil yazardır.

herkesi kandırdıkları gibi bu yazarımızı da kandırmışlardır. ben hala bilgisayar bekliyorum. daha gelecek. **
motosiklete sahip olan kızdır. Bu kadar basit ve nettir. Vın vın diye ordan oraya motoru ile gider elinde kaskıyla dolaşır. kaskı genelde jan janlı olur motoruda ya leopar desenli yada böyle garip garip stickerlarla doludur. Sınava hiç geç kalmaz. Böyle bir arkadaşınız varsa erkek arkadaşlarınızdan o motorunu kullanırken arkasında oturmanın ne kadar zevkli olacağı ile ilgili fantaziler dinlersiniz. Acayip bir arkadaştır motor ile ilgilenen kız hatta onuda geçmiş kendine motor almış kız garip gelir başta.

Tek teselliniz motora çekmemesi olur. *
sözlük yazarlarının görür görmez gösterdiği ilgi ve jestler ile gözleri yaşartan yazar. yeni yazarımızın nicki "motosikletli delikanlı" olsa bu ilgi gösterilir miydi diye düşünüp gülesi geliyor insanın. adam "kılıç kalkan" ekibi getiriyor, niyet belli zaten.
(bkz: motorize ekip)
daha 40 entry girmis olmasina ragmen erkek yazarlarin goz hapsine aldigi bir kawasaki. (bkz: beni sec beni sec) kiz olduguna da inanmiyorum ya neyse.
(bkz: ayşe şule bilgiç)
reşat çalışlar gibi ünlü erkeklerin de ilgisini çekebilen yazar.
mozart'in zauberflöte sini dinlemis insandir. söylesin bize nerde dinlemistir?
(bkz: fake lan bu)
asıl adı "girl on a motorcycle" olan ingilizce öykü. oxford bookworms starters dahilinde, öğretici bir kitap.
öyle bir kız varmıdır dedirten leziz teoman parçası.
(bkz: güle güle sevgi kelebeği)
dünyalar tatlısı biricik kardeşim. ne kadar kızgın, üzgün olursam olayım beni neşelendirmeyi başarabilen, sanal ortamda ender görülen bir sıcakkanlılığa sahip bütün yaz şehir şehir dolaşıp beni kıskançlıktan çatlatan yazar. * **
(bkz: motörhead) **
--spoiler--
bir karamel tadıysa dünya senin ağzında,
gittikçe azalan her nefes aldığında.
--spoiler--

daha ne söylenebilir ki?
kendisine küçük kurbaa küçük kurbaa kuyruğun nerede diye sormak istediğim yazardır. * *
güzel bir teoman şarkısıdır, erotik bir film adıdır, ve uludag sözlük yazarıdır.
*
o sözlük senin, bu sözlük benim gezen kız. motosikleti falan da yoktur.
güncel Önemli Başlıklar