bugün

içinde bulunduğum güruh.
izlememeye devam etsinler.
(bkz: zoraki yazar)

gerçekten iyi mi yapmıştır, kötü mü bilmez... denk gelmemiştir.
filmi fazla geresiz bulduğum için izleme dim.
bir şey kaybetmemiş yazarlardır.
kasımda aşk başkadır'ı izleyerek eksiğini giderebilecek yazarlardır. zira teması bu filmden çalıntıdır.
Dikkatini çekmediği için izlemeyen yazardır. Mesela ben.
Bize iyi davranın lütfen. Diye istekte bulunan kimselerdir.
buyurun efenim benim? dediğim basliktir.
şanslı insanlardır. hayatlarının 95 dakikası bok yoluna harcanmamıştır. kıymetini bilsinler, biz bilemedik.
Bir tanesi de benim. Bir şey kaybetmemiş yazar diyolar.
Benim efendim puccada okumadım bir kadın olarak... Gururum bunlar evet...
(bkz: fzldgl) öyle bir şeyin olduğunu da şimdi gördüm
işsizlik başka da bişiy değil.
başta çok underrated olmuş, daha sonra her hızlı çıkışın bir hızlı inişi vardır sözüne uygun olarak yerin dibine sokulan filmi belki de çıkış anında izlemeye fırsat bulamadıklarından, sonra ise eleştirilerden izlememiş yazardır. sonuç olarak ne çok abartı, ne de vasat bir filmdir. tıbbi eğiti tartışmaya açıktır, yanlıştır diyemiyorum ama tartışılabilir.
mecbur kalıp izledim. utanıyorum ama mecbur bırakıldım. tam sevişme ortamı hazırladım incir reçeli dedi ne yapayım. ama babam ve oğlum'a direniyorum lan. mahalledeki Süheyla teyze bile çok ağladık çok güzel film oğlum diyor.
Ben de geçen gün izledim, bir şey de kaçırmamışım, bok gibi film, cama yapışıp öpüşüyorlar birbirlerine dokunmadan o yani.
Prezervatiften habersiz iki salağı konu alan gereksiz bir filmi izlemeyerek zamandan tasarruf etmiş yazarlardır. Ben ettim siz etmeyin.
Güzel kurgulu bir filmi izlememiş yazarlardır ayrıca...
belki yemiş yazardır. ne biliyon.
incir reçelinin yazarla ne alakası olur diyendir.
olmak istediğim yazarlar grubudur. ama artık çok geç.
benide ekleyin bende izlemedim.