bugün

entry'ler (125)

lee min ho

personal tasteteki oyunculuğuyla yaran, faithte ise yağız koreli delikanlısı olarak karşımıza çıkan korenin en yetenekli oyuncularından biri.

cemetery gates

sıkıntılıyken dinlenildiğinde jilet etkisi yaratan, panteranın yeryüzüne en güzel armağanlarından.

ege üniversitesi

sen ne ara kaliteli oldun da sen kendini çok iyi bir okul zannedip diğer okullara bok atıyorsun demek istediğim okuldur. hazırlık okumayıp sınavla geçtiğime şükrettiren dandikliğe sahip bir hazırlık eğitimi vardır. psikoloji bölümü ülke çapında kaliteli diye bilinen içine girildiğindeyse dumurdan dumura sürükleyen anlayışlarda hocalara sahip olup öğrenciye bir şey katmamasına rağmen nasıl göz boyayabildiyse akredite olmuştur. psikolog olmak için girip deney delisi araştırmacılar yetiştiren bir yer olduğunu ve %30 ingilizce eğitim vermekle övündüğü gördüğünüzde üniversiteye giriş sınavında aldığınız puanların heba oluşuna yanarsınız. okurken de adını sıkça duyacağınız daha az reklam yapan ve türkçe veren bir okul için (bkz: hacettepe üniversitesi)

impossible

(bkz: maddi jane) adlı kızımızın orjinalinden güzel yorumladığı insanın ağzına sıçabilitesi olan şarkı.

sözlük yazarlarının itirafları

gene boku yedik sözlük. şu şehirden de gidelim bakalım ne olacak, bi bok olmaz ama deneyelim eyh.

ben bu yazıyı sana yazdım

başa döndüm sanırım yine ama bu defa farklı birileriyle. gözlerinle, gülüşünle ,ellerinle, isminle. karşı koyamayacağımı bile bile karşı koymaya çalışacağım yine ama bu kez yenilmeden, kaybetmeden.

gecenin tek şarkılık özeti

kurban - sakın söyleme.

yakışıklı ve uzun saçlı erkek

ilk görüşte size gülümsediğinde kalpte ani çarpıntılara neden olan aşık olunası insan.

evlenilecek erkek

gülümsemesi insanın aklını başından alan, yakışıklı, esprili, anlayışlı, zeki, kibar, kültürlü erkektir. böyle olmadıktan sonra evlilik riskini almaya gerek yoktur kanımca.

kızları kanka yapan şeyler

zeka,hoşgörü,yardımseverlik,eğlenceli olmak,futbol konuşabilmek,kokoş olmamak diye gider bunlar.bunlar bünyenizde varsa kankasınızdır yok tam tersiyse sevgilisinizdir çünkü erkekler ideal kadın diye tanımladıkları kimseyle sevgili olmazlar.*

ilk aşkın unutulduğu an

yok öyle bir dünya.*

uludağ sözlük yazarları ve gelecekleri

psikoloji okurken okulu bırakıp sınava tekrar girdi. şimdi dubrovnik'te mutlu bir çiftçi.

öğrencileri mutlu eden şeyler

öküz gibi zor olan ingilizce psikofizyoloji dersi için sınıfa girildikten sonra hocanın hasta olup gelmediğinin öğrenilmesi.
(bkz: ege üniversitesi)

hacettepe üniversitesi

lys sonucu kendisini 3 puanla kaçırmama lanet ettiğim, ülkenin en iyilerinden olan üniversite.

edirne

uzakta kalınca kendini deli gibi özleten şehir. akşam akşam tava ciğer kokusu akla getiren.

sanatçı erkeklerin çekici olması

çekici olmalarından kaynaklanır.
(bkz: ian somerhalder)*
(bkz: jared leto)
(bkz: henry cavill)
(bkz: chris cornell)
(bkz: joseph morgan)*
(bkz: bradley james)

ülkeyi alevi bir kürte emanet edecek halimiz yok

''bizim de ülkeyi gerzeğin, kabadayının tekine emanet edecek halimiz yok ama mazoşist halkımız sağolsun acı çekmekten çok zevk alıyor.'' diye cevaplanası laf öbeği.

trakya

türkiye'nin en yaşanılası yöresi,ülkenin kalan kısmından her bakımdan önde olan cennet yer.

edirne

şu seçim sonuçlarıyla ülkede yaşanabilen ender yerlerden biri olduğunu yine bana göstermiş olan memleketim.

bursalıların birbirlerine aga diye hitap etmesi

tüm trakya'da kullanılan hitap şeklidir, bursa'ya özgü değildir.