bugün

entry'ler (531)

yalnız hissetmek

yanınızda birileri vardır aslında ama sadece görüntüsü vardır. kalbinize dokunamıyorlardır bir türlü işte en ağır yalnızlık bu olsa gerek.

kızların tercih etmediği erkek

konuşmak için aradığinda seni çok işim var deyip geçistirerek telefonu hemen kapatan. ardindan ise hemen sözlüğe entry giren erkekleri tercih etmeyiz.

hani çok isin vardi?

tavuklu pilav

canimin deli gibi çektiğidir. sirf yiyebilmek icin hayat memat sayilacak alan dersini ekip eve gitmeyi planliyorum.

nezen germiyen

Bağımlılık yapti. Ne oldu ne bitti diye müge Anlı'ya katlaniyorum. Hayır o anne ve biyolojik olmayan babanin kafalarini birbirine vura vura kendilerine getiresim var. Yaşasaydı bunlarin yaninda ne olurdu o kizcagiz oda tam bir muamma tabi.

28 eylül 2013 galatasaray çaykur rizespor maçı

Burak'in beni yarim yarim yardigi mactir. La olum atamiyon anladik ama ne o öyle seyircilere: gençler bak ben vuruyorum ama olmuyor tripleri. Çok guluyorum valla.

28 eylül 2013 galatasaray çaykur rizespor maçı

Burak'in aylar sonra attığı golün ofsayt olduğu mactir. Hayir ilk yari o kadar yuklendiniz ikinci yariya nefesinizde yetmeyecek belli ne diye pozisyonlari boşa harcarsiniz anlamam.

depresyona giren anneanne

Her şey uzun süredir gorusmedigim anneanneme nasıl olduğunu sormamla başladı. Ben klasik işte dizlerim ağrıyor belimden rahatsizim omuzlarim tutmuyor gibi cevaplar beklerken, annannemden depresyona girdim sanırım gibi bir cevap duydum. Kısa süreli bir afallama durumu yaşadım. Nasıl yani annaanne? Depresyonu ne ara öğrendin? dedim. Oda bana uzun uzun anlatmaya başladı. Sürekli uyumak istiyorum. Yediğim içtiğim hiç bir şey bana tad vermiyor. Çok şükür her seyim var. Çocuklarim iyi torunlarim iyi ama ben mutsuzum dedi. Bende ne diyeceğimi bilemedim.
Tanim: son dönemlerin popüler hastalığı olan depresyona giren anneanne. Tükenmişlik sendromunu ogrenirse ona da gireceginden korkulan anneanne.

hiç aşık olmamak

Zamanı gelmemiştir dostlar. Bekleyin sakin bir şekilde. Elbet bir gün olursunuz.

itü sözlük

Istanbuldaki zaten yuksek olan boşanma oranlarını dahada yükseltecek sözlük.

mustafa ceceli

Eskiden çok farklı ortamlarda gördünüzde şimdi çok mu farklı takılıyor. ilk çıktığı hatta sahne arkasında olduğu dönemlerde bile hacı lakabiyla tanınan bir kişiyi simdi yaptığı bir dua * nedeniyle hemen yaftalayip asıp kestiniz. Iyice ne tarafa gittiğimizi oturup düşünmenin vakti geldi sanırım. Namaz kilan hatta sadece dua eti diye kimse hükümet yanlısı , ak parti yalakasi vb. Şeklinde yaftalanamaz. Birileri özgürlük isterken onlar gibi düşünmeyen davranmayana mahkumiyet isteyemez. Vasati istemeyi ogrenemedik bir türlü. Bir donem sağcı solcunun solcu sagcinin yaşamasını istemezdi. Günümüzde de insanlari ayırmak icin yeni yöntemler bulduk. Sacmalamanin daniskasini yapaiyoruz.

aç kalmayı ibadet zanneden kişi

Omuzlarinin uzerindekinin içinde beyin olduğunu sanan insan.

memesi küçük olan kadının sütyen takması

Sutyenlerin farklı boy ve ebatları olduğundan sıkıntı olmz.

türk erkeklerinin göbek sorunu

Sekerpareleri onlara yakismaktatir bir yerde.. Hayır hepsi cok yakışıklı olursa rus kızları onlari kspar bizde açıkta kalir ağlarız ühüühü diye.

türk kızı

Bütün erkeklerin aynı olduğu tezinde ısrar etmelidir. Farklıdır diye düşünmemelidir.

fenerbahçe sevgisi

bitmez tükenmez ve heran kendini tekrar ve tekrar yenileyen bir sevgidir.

bülent ersoy un seks kasedi

(bkz: the scary movie)

eve gelen akil adama ikram edilecekler

olabilse de akıl ikram edilebilse. hiç değilse bir ihtiyacı giderilir.

topuklu ayakkabı ile koşmak

seke seke koşmaktir bir nevi.

survivor a sms nasıl gönderiliyor sorunsalı

survivor yarışmacılar ına atilan smslerin hangi numaraya atıldığını bir türlü bulamamam uzerine kafamda büyük bir soru işaretine yol açan sorunsaldir. *

ders çalışmaya başlayamamak

bomboş geçirdiğim bir senenin ardından az kaldı sınava çalışsam artik hiç fena olmaz düşüncemi bir türlü gerceklestirmeme engel olan durumdur. biliyorum bir başlasam gelecek devamı. ama olmuyor işte olmuyor.