bugün

galatasaray açısından son derece kritik ve zor bir maç olacaktır. bjk maçında kazanılan tüm her şey yeniden kaybedilebilir.
iki hükümet destekli takımın maçı olacaktır. rize puansız dönmez.
rizenin favori olduğu maçtır. oyun kalitesini falan kastetmiyorum. yüksek ihtimal taraftar yönetime 90 dakka küfür edeceğinden oyuncuların moralsiz olması muhtemel.
galatasaray'ın kazanacağı maçtır.
galatasaray için derbi maçlardan bile daha önemli olan maç.
digitürk tarafından kerizlenen galatasaray taraftarı lige erken havlu atmasın diye hakem tarafından şekil a'da görüldüğü üzere desteklenip galip geleceği maç olacaktır.
şekil a - 22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı
Galatasarayimin Teknik direktorsuz ciksa bile alacagi mac.
Teknik drektör olarak drogbanın kulübede olacağı maç.
yine böyle abidik gubidik bir dönemde (bkz: galatasarayda 2 fatih terim dönemi) oynadığımız bir çaykur rizespor maçı vardı (bkz: 28 ocak 2004 galatasaray çaykur rizespor maçı). inşallah sonucu o maça benzemez dediğim maç.
hesap günü.
Maçtan kısaca tezahüratlar: (bkz: ünal istifa ünal istifa). (bkz: fatih hakkımız söke söke alırız). Tabi ben basit tezahürat örnekleri verdim. Küfürlerin de havada uçuştuğunu göreceğiz.
zor maçtır.rize yener ve olaylar devam eder.

(bkz: tahmin)
galatasaray'ın bu yaz "üç kuruşa" almadığı ali adnan kadhim'in frikikten gol kovalayacağı maç. galatasaray'da bu maçta sol bekte hakan balta veya riera'nın oynayacağı düşünülürse daha da parlayacaktır ali.

rıza çalımbay sonunda inadından vazgeçti ve bursa maçında florin cernat'ı takıma monte etti, o da golünü attı. cernat tam bu maçın adamı. 4 maçlık cezası sona eren leonard kweuke de ilk maçında iki asist yaptı. fizik gücü, ve o fizikten beklenmeyecek özellikleriyle türkiye ligi'nin bugı olabilir. benim rizespor adına hala olmasını beklediğim tek değişiklik ise nijeryalı stoper oboabona'nın artık görev alması. eyvallah sezer özmen fena idare etmiyor ama nijerya milli takımıyla konfederasyonlar kupası maçlarında as olarak görev almış bir stoperi de kulübede unutmak hoş değil.

diğer yandan sercan formda. dediğim gibi cernat ve kweuke'nin oynayacağını bilsem iddaa'da rize'ye oynarım.02 banko
hakemi ali palabıyıktır.
ali adnan'ın 6 golünün rizesporumuza yetmeyeceği maç.
hirs yapmis galatasarayin farm atacagi mac.
iddaa, galatasaray'a 1.15, rizespor'a 8.00 oran vermiş. sanki rize mahalle takımı.
galatasaray sürpriz yaparak puan kaybetmesi olası maçtır. yönetime isyan var. ilginç bir maç olması beklenmekte.

edit: ben dediydim.

adettedir: galatasaray taraftarıyım.
terim olayından sonra büyük protestoların yaşanacağı maç, her sonuca gebedir.
8.00 iddia oranının iddaanın götüne gireceği maçtır. amk galatasaray' ın haline bi bak bi de rizespor' uma..
ali palabıyık ın yöneteceği maçta milli takım teknik direktörü fatih terim in gelmesi asıl veda budur dedirtebilir.
aysal ve grubu tehlikenin farkında mısnız ? tt arenanın yıkalcağı tarih.
Hazır istanbul'dayken gideyim dediğim maç ama boykot varmış gitmiyorum ulan.
bari nevizade'de toplansak, çok özledim o atmosferi.
handikap 1 oynanması gerekilen maç. galatasaray hocasız bile fark atar rize'ye.
çaykur rizespor'un kediciklere boruyu döşeyeceği maç.

fenerbahçeliyim: not
kimsenin heveslenmemesi gereken maç. futbolcular fatih hocalarına ve ekibine 2.5 sene için teşekkürlerini ileteceklerdir ve taraftara her şeye rağmen işlerin iyi gittiği mesajını vermek isteyecektir. Maç farklı galatasaray'ın olur.