bugün

müge anli'nin aradiği Dört aydir kayip olan nevşehirli 13 yaşinda bir "çocuk".
dün degil bi gün evvel bi ceset bulundu üzerindeki kıyafetlerin buna ait oldugu kesin fakat dna tespiti yapılıyo henüz.iki gündür bu olay konuşuluyor müge anlıda.

o kadar midemi bulandırıyo ki.

ne o kız ne o ana ne de baba.

sadece onla yatan erkekler midemi bulandıran kızı hamile bırakıncaya kadar bi de.

şerefsiz çokmuş diyorum 13 yaşındaki kızın neresiyle yatıyonuz amına kodumun çocukları.hele ki hamile diye öldürüyosun ya bi de.

ne ara bu kadar pisleşti bu insanlar.

sonra karıya kıza bu kadar düşkün olmayın deyince normal arkadaşalarıma bu kadar rahat yaşamayın deyince geri kafalı olurum ama.ne mutlu geri kalmış bana.
inanılmaz bir annesi var. Kızı salmış sallamış. Muhtemelen olayda payı ya da bilgisi var.
eski sevgilisinin " benimleyken cemale seni seviyorum demiş, facebook ta kapak fotosuna başka birinin resmini koymuş, geçen ay 30 tane adamla olmuş " diye nitelediği 13 yaşındaki kız.

insan ne diyeceğini bilemiyor. annesi ayrı bir mal.
aylardır müge anlı'nın programına konu olan nevşehirli çocuk. kayıptı, ölüsü bulundu. onunla bununla çok geziyormuş, internette erkeklerle tanışıyormuş, gezdiği erkeklerden para alıyormuş, içki içiyor uyuşturucu madde kullanıyormuş, komşusundan hamile kalmış...

14 yaşında bir kız çocuğu için konuşulan şeyler bunlar. akıl alacak gibi değil. anne baba oturmuş aylardır kızlarının bütün bunları yaptığından hiç haberleri yokmuş gibi konuşuyorlar, bilgileri olduklarına dair bütün iddiaları da reddediyorlar. bir de kendilerine anne baba diyorlar...

bu kızın canına kim kıydıysa bu sorumsuz anne baba da en az onlar kadar suçludur, aslında herkesten daha suçlular. ayrıca bir sürü yalan söyledikleri aşikar. helal olsun müge anlı'ya ki bu olayın peşini bırakmıyor, sabırlı kadın güçlü kadın vesselam, hergün aynı şeyleri onlarca kez tekrar etmekten bıkmadı. tek dileğim bu kızcağıza sebep olanlar cezasız kalmasın, hak ettiklerini bulsunlar en kısa zamanda. anne babasının ihmalkarlığına ise evlat acısı az bir ceza...
kucuk yaşına rağmen bir sürü erkekle dolaşan ve baya bir sevgili geçmişi olan bir kız kendisi. Fakat bu hayatı ona pahalıya patlamış ve cinayete kurban gitmiştir. Allah rahmet eylesindir. Umarız katili yada katilleri bir an önce bulunur.
cahil ve sapık, yalancı bir baba,
edepsiz, küstah, cahil, sorumsuz bir anne,
kızı hamile bırakan pedofili bir komşu,
kız çocuğunu sermaye olarak kullanan komşu kadın,
kız çocuğu ile yatmak için sıraya giren iğrenç adamlar!

nezen ile ilişkisi olduğu iddia edilenlerin hepsi ceza evini mekan edinmiş.

Akrabalar bok!

Ana-baba bombok!

Nezen'in büyüdüğü ortamda: para, ahlak, terbiye, vicdan, karakter, dürüstlük, adalet hiç yok!
Oha oha oha!! nezen huseyinin kizi deglmis oha.
1 yıldır uzun soluklu bir dizi gibi devam eden olayın kız kahramanı. o değil de polis ne ipime yarıyor bu memlekette. bu kadar zamanda nasıl çözülemiyor bu durum?
hani hayata 1-0 yenik başlamak diye bir tabir vardır ya bu kız hayata 0-0 başlamış ama ilerleyen zamanlarda hayat 12 yaşındaki bir kızın tutamayacağı kadar gol atmış. allah rahmet eylesin diyebiliyorum sadece 12 yaşındaki bir kızın bu kadar olayda, kargaşada ne kadar parmağı olabilir onu da bilmiyorum. anne desen değil arkandan gözyaşı dökenin yok, baba desen gerçekten babası değil. yıllarca boşuna baba demiş gerçi ne kadar içten demiş oda şüpheli. ama bu olayda bir gerçeklik var ki o da şudur: bu dünyada hiç bir kız eğitimsiz kalmamalıdır. kızlarını çevredeki kötülükten, sigaradan, uyuşturucudan, seksten uzak tutalım derken kendi elinizle itmeyin tüm bunların arasına işte nezende de tam bunu gördük. daha 11 yaşında seksle uyuşturucu ile tanışan 12 yaşında hamile kalıp öldürülen bir kız. başında ise eğitimsiz bir anne.

not: katili hala bulunamadı ama bence olay şu nezenin annesi ve babası uyuşturucu satıcısı bide komşuları. bu üçü nezeni uyuşturucu satmak için kullanıyorlardı. bence ** nezeni 18-19 yaşlarındaki çocukların yanına rahatça gönderebiliyorlardı bu yolla genç yaştaki başka çocukları uyuşturucuya alıştırıyor ve yeni müşteri elde ediyor olabilirler.
dizi yapsalarmış keşke şu olayı. babasına ayrı gıcık oluyorum annesine ayrı. kızın 13 yaşında bi çocuk olması da ayrı kilit zaten.
olağanüstü bir hayat. ilerde dizi yapacaksam konusu bu küçük çocuk olacak. ama babası çok komik bir karakter.
Bağımlılık yapti. Ne oldu ne bitti diye müge Anlı'ya katlaniyorum. Hayır o anne ve biyolojik olmayan babanin kafalarini birbirine vura vura kendilerine getiresim var. Yaşasaydı bunlarin yaninda ne olurdu o kizcagiz oda tam bir muamma tabi.
yaşamış olduğu olaylarda hiçbir suçu olmayan öyle bir aileden en normal bu kadar olunabilir. *
babasi sac-sakal karismis halde show yapiyor !

hep dedim yine diyorum, bu babanin isin icinde parmagi var.

not: nezen'in uvey oldugunu evvelden biliyordu.
Katili bulunamamış zavallı kız.
yıllar geçti o hala 13 yaşında.
müge anlı tarihinde çözülememiş olaylardan biridir.

her iki olayda da problem ailede. o yüzden düzgün aileler kurmak bize düşen görevdir bence.

şu an gündemde olan ecrinse 4 değil 1.5 yaşındadır. maalesef.