bugün

My Sassy Girl,

i didn' t want to tell you that but this language is too important and if we can' t talk same language each other, we can' t have a perfect communication. Because when i want to say piece of poetry to you, i can' t translate very well so we can't understand our speaking.
Sometimes i think about my future. i want to learn some question about the life and the other created things. i try to prove the God' s existence. So i fuck my brain always, but now i can say that "i forget everything about these questions". i live my life. Now i am saying, "Life is for life!" and nobody can' t change that.

with respect to you.

i love you... Haa tatlım unutmadan, bu başlığı başka bir sözlükte de görmüştüm, unutmadan onu da ekleyeyim! (Haa dear, i have seen this subject in the other imaginary dictionary.)

Evet, yabancı bir sevgilim olacağına çok inandığım için mutlaka Türkçe yazsam anlamazdı. O yüzden böyle yazmalıydım. Haa yabancı olacaksa ne olur Fin olsun kız ya!

yıllar sonra gelen edit: başlık başa
sevgili sevgilim

eğer sende, benim sana gelecekten ulaştığım gibi bana geçmişten ulaşabilirsen allah rızası için en yakın tarihli sayısal loto numaralarını bana bildiriver. şerfsizim bunu gelecekteki güzel günlerimiz için istiyorum. kırksekiz yıl sonra görüşmek üzere.
(bkz: gönderilmemiş mektuplar/#3259584)
sakın çıktığımızı şimdiki sevgilime söyleyeyim deme, ağzımıza sıçar valla. *
yıllar sonra gelen edit: söylesen bile sikinde olmaz. Ama sen yine de eşeğini sağlam kazığa bağla bence.
sevgililer gününe 3 gün kaldı. nerde kaldın be?!
az bi siktir git ya! işim gücüm var.
(bkz: umuda yolculuk) hayata, zamana ve kadere meydan okumaya davet, aşk' ı düelloya davettir. herkes mutlu yaşamak ister aşkını, mutlu aşk var mıdır tartışılır tabii. ama yine de umut etmektir mutluluğu... "ey gelecekteki sevgili ne zaman karşıma çıkacaksan çık, silinsin geçmişin acı izleri... beklenen sen ol geçmişimde, vuslatım ol mutluluk ol da gel... nerede ne yaptığını bilmesem, tanımasam da kalbimi aşkınla donatacağım, seninle aşkın en romantik, en mutlu şarkılarını dinleyeceğim sevgili... darmadağın olmuş yüreğimle, doğru zaman ve yerde bekliyorum"....

gelecek sevgiliye dair her insanın umudu mutlu olabilmektir.
senden çocuğum olsun istiyorum haberin olsun.
Gelecekteki sevgilim ;

Şimdiden anlaşalım , ben duygusal bir adam değilim , 14 şubat , doğum günü , özel gün falan bilmem . Güzel laflar söyleyip , pohpohlayamam , her an senle elimde telefon mesaj atmayı da sevmem , beklemeyi , bekletilmeyi hiç hiç sevmem . duygusal değiliz dediysek taş kalpli de değiliz , hemencecik kırılırım . Bana bir laf etmeden önce , birkaç sefer düşünürsen sevinirim . Belki de diyeceksin ," hayvan herif benim senle ne işim olur ". Ağır ol bakalım sevgilim , dedim ya hemencecik kırılırım ben , nazik ol biraz . Neyse beni böyle kabul edebilirsen , sevgili adayım olabilirsin gelecekte . selametle . * *
Sevgili sevgili..
Birana karışmayacağım. Arkadaşlarinla gidip maç seyretmene karışmayacağım.
Akabinde 1.90 boyunda 3 numara traşlı, geniş omuzlu, kabarık gogus kasları, kıvamında baklavalar we küçük ama kaslı bir popoya sahip olmasanda, lütfen sahip olmaya calışıyormuşsun gibi gözük. Eteğime, bluzuma, erkek arkadaşlarımla samimi olmama karışmayacaksın. Aptal kıskanclıklarınla, iki taraflı olmasi gereken ilişkide, beni yalnız başıma sana ait saplantılarla verdiğin karekter savaşını izlemeye mahkum bırakma. Beni yalnız birakmış olursun. Sahiplenmemen ve benimle savaşmaman dileğiyle. Kim bilir belki de ruh ikizim sensindir!

Bu arada, serbest ilişki istiyorum:)
NOT: Yih yih yihh... Azuuaahhahahaaeuoaeirofppvvpfrrff Şaka, şaka. şaka yaptım. Fazlasini kaldıramayacağını bildiğimden o kadar acımasız olmuyorum.

Sevgiler,
tulippaa..
hiç gelme gideceksen..
gelecekteki sevgili,

sen burda yazılanlara inanma, hepsi palavra bunların, eskilerin çok değerini bildiler ya bir sen kaldın ? benden söylemesi sonra kendin üzülme, yaşını başını almış biri olarak sana bir dost tavsiyesidir.
gelecekteki hatun.eğer ilk ba$ta kolay olucaksan, hemen bana zıplıyacaksan hiç gerenk yok iki gün sonra sıkılıcam senden.az biraz zor ol, kendini bana özel hissettir, elimi tuttuğunda ay$eyi fatmayı dü$ündürttürme bana özel olsun yani bana tavırların anlıyor musun gelecekteki güzel hatunum?
en önemli kuralım zeki ol abiciğim.bana laf sok, benimle gel siyaset tartı$, deniz gezmi$i bir de sen anlat bana onca kitaptan sonra.film izlediğimizde benim yakalayamadığım ince noktaları yakala ve bana gerizekalı olduğumu hissettir. bir de kesinlikle ofsayt nedir sevgilim diye sorma burnundan getirrim.
bana kesinlikle eski sevgilinden, eski sevgilinin geçmi$inden sağından solundan bahsetme.mumkunse geçmi$ini bana lanse etme.ben zaten tanırım seni sadece doğal ol ruh olarak.kız olarak tabi kendine bakmalısın.mini etek giy demiyorum ama erkekler kendisine bakan kızlardan ho$lanırlar.bu senin için bir avantajdır.mumkunse 1.65 boylarında 48 49 kilolarında ol.ten rengin pek önemli değil ama beyaz tercihimdir.saçların da güzel olsun bakımlı olsun.bu kadar sevgili.yalan söylersen anlarım,kalbim çok skişir paranoyağımdır ona göre dikkat et yalan yok.sevgiler ve şimdiden seni seviyorumlar.
(bkz: züleyha nın gelecek zamana seslenmesi)
(bkz: benim bir sevgilim var henüz tanışmadığım)
geçmişini s.ktiğim karısı nerdesin lan bunca sene.yaş oldu 50 hala bekliyorum.
lan yoksa yokmusun lan.bak çok pis sövücem yoksan
(bkz: ne kadınlar sevdim zaten yoktular)
aşkım;

her şeyi yanlış anladın, o gördüğün ben değildim. *
Doğmamış çocuğa don biçmek derim ben buna.
bu 14 $ubatta ben dizginlerimi elimde tutup çiftleri izlerken, sen birisinin koynundaysan senin de a$kının da ... *
gelecekteki sevgilisine atkı ören bir insanla yaşadığım için çok da garip gelmeyen durumdur.

ayrıca:

"sevgilim; sen bu satırları okurken ben çok yakınında olacağım. şimdi uzaklarda olsan da." gibi cümlelerle başlaması muhtemel mektuptur.
i miss you
but i haven't met you yet
so special
but it hasn't happened yet
you are gorgeous
but i haven't met you yet
i remember
but it hasn't happened yet

biraz çalıntı mı oldu ne?*
Bebeğim,

Boku yedin açıkcası. Hiç gelmemeyi bile istersin. Eve çıkıyorum. Düzensiz hayatım daha da beter olacak gibi. Ama gel gel, yerin hazır olacak burda zaten.

Yaşayabileceğin en güzel ayları yaşa bu son aylarda. Daha iyisi olacak mı? Bilemem!

Tek bildiğim;

Penceresi aya bakan bir oda. Hepsi hepsi bu. Ve sadece sen yanımdasın...
Aydan bakan bir pencere sadece. Şimdi gözlerimi kapatıyorum tekrar yanımda olacağını düşünüyorum. Tekrar üçümüz olacağız...

Artık beni terk etmeyeceğinden emin olduğum sigaram ve alkolümde benimle artık.

Ya da gel lan bak, evde hergün hazır absintheler ve votkalar olacak.
aslında gelmesini istediğimiz sevgiliye bir öz yakarıştan ibarettir.
geleceksen haber vermeden gel n'olursun!
sevgili potansiyel sevgili;