bugün

gece vaktiyse, içeride ışık yanıyorsa ve çevrede sizi görebilecek çokça bina varsa, birileri tarafından kesin izlenmissinizdir. perdelerin açık olduğunu iş işten geçtikten sonra farkettiyseniz tabi yapacak birşey yoktur. *
çevreye karşı bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde yapılabilir...gerçek olan şudur ki böyle bir durumu mutlaka çevrede mevcut kişiler izleyecektir...
paparazzilere malzeme çıkarmak, bir yerde de sevişmenin bokunu çıkarmak.
heyecanı kat kat artırması muhtemel olan vak'a.
sigara içmeyen balkona çıkanyazarın izleme ihtimali yüksek
perdesi olan bir evde sevişildiğini gösteren eylem.
zevktir bazılarına göre.birilerinin sevişirken seni izlemesi hoştur onun için.hatta birileri camdan izlerken,erkeğin izleyenleri görüp bi gülücük atması ardından kadını daha yalayıp yutması olasıdır.
ben ve milyonların içindeki uktedir. küçükken izlediğim gece yarısı filmlerinin birinde* ilk defa görmemle şok olmuştum. oha oluyor muymuş böyle dedirtmişti. aradan geçti 15 sene, olmadı. belki de olmuyordur ya öyle. hollywood bizi yiyordur, ha olamaz mı? sana diyorum?
zemin katta oturulmadigi ve isik kapali oldugu surece heyecanli akivitedir.
ayiptir ve saygisizliktir.
suç teşkil edip etmediği merak konusu olan eylem.
özgüvenin tavan yapmasıdır. ya da benim aletim bu kadar sevgilimin derinlikleri şu kadardır demektir.
göster bakıyım amcana pipini ile yetişen neslin ürünüdür.*
Cümle aleme işte ben böyle s.kerim mesajını vermek için en keyifli yol. Hem tahrik eder, hem de hatununuzun güzelliğini komsulardan esirgememis olursunuz.
Teşhirciliğin en keyifli hali. Seyredilmek daha da kışkırtıcı. Evet.
Benim odama bakan arka apartmanımızdan bi karı kocanın yaptığı eylem bende ışıkları kapatım izlemiştim onları . Ama iki rus iki adam bi de evli çift vardı Ruslar bu iki adama eş değiştirerek kucak dansı yaptı sarhoştular, sonra da bu evli çift eşleri değiştirdiler filan. Toplamda altı kişiydiler üç kadın üç erkek vardı.

Edit: eksileyin ben yaptım sanki tövbe tövbe.
Dağlar vardı, çamlar vardı, çok güzel kar yağıyordu, camlar boydan boya yerlere kadardı. Perdeler açıktı. Kayak pistleri de çok uzaktaydı. Sayılır mı bilmem.

Manitamızın zikini daşşağını elin azgın kadınları görsün istemeyiz her halde. Namusumuzdur. O perdeler akşam ezanı okudu mu çekilecek. Lütfen.
sevişmeye heyecan katar. ışıkları açıp, perdeler açık çok sevişmişimdir.

genelde karşı taraflardan dikizleyenler hep çiftler oluyordu.
ateşli bir sevişmedir, bi anda başlamıştır. en güzel sevişmeler en hazırlıksız olanlarıdır.
çook seneler önceydi. bir fabrika inşaatı için 6 meslektaşımla başka bir şehire gittik. hepimiz de bekarız. çok da tutucu bir şehir. gece gidilecek bir yeri yok. içimizdeki bir akıllı dedi ki ; genelevi gezip gelelim. gittik evlerin kapısından içerideki kadınlara bakıyoruz. kapıda da neredeyse bizim gibi bakan 10 kişi falan var.
bir kadın kapıya çıktı ve " gel gözlük ver yüzlük " dedi. şey 100 liraymış demek ki . biz hepimiz aynı anda " ben mi ? " demişiz. bir baktım ki hepimiz gözlüklüyüz. kadın ; sen , diyerek bizim sıtkı'yı içeri davet etti.
neyse biz dışarıda sıtkı'yı bekliyoruz. meğer kadının odası zemin kattaymış. hizamızdaki odanın ışığı yanınca anladık.
beş dakika geçmedi sıtkı'nın seviştiği odanın perdesi yere düştü. sıtkı ve kadın iş başındalar. sıtkı ışık hızıyla elektrik düğmesine uçtu ama biz de göreceğimizi gördük. meğer sıtkının ayağı perdeye takılınca perde düşmüş.
gerisini anlatmıyorum tahayyül edin. işte perdesiz sevişmek.

sonra ; sıtkı bel soğukluğuna yakalandı. 600 tl de ona masraf etti. oldu mu 700. rezillik de cabası.