bugün

entry'ler (14)

bugün günlerden donald trump

Ya şöyle 1-2 ay olsa sonra siktirse gitse herkes mutlu olurdu.

türk erkeğinin bakımsız olması

Gen bozuk olmasa kurtarır da, hem çirkin hem pis hiç etik değil amk

dolar kuru

Kuru kuru..

euronun 3 50 olması

Güçlü ekonomi :(

o orospu çocuğu başkan olursa ülkeyi terk edeceğim

Herhangi bir farkları bulunmuyor, biri yapacaklarını suratına söylüyor, diğeri söylemiypr

kanunlar önünde herkes eşittir

Kanunlar önünde herkes eşittir, herkes : nüfuzlu vatandaş .

ritalin

Çok yoğun olduğum bir dönemde kullandığım ilaç, etkisini göstermesi için uykusuz olmamanız gerekir, ezip burundan alan dostlarım mevcuttur, sakın denemeyiniz..

kemal kılıçdaroğlu

Başkasının ayağını kaydırarak gelmiştir, gelişi heyecan yaratsa da performansı sıfırın altında kalmış, zamanla körelmiş, sesi kısılmış,.....

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

Bütçenin eğitime aktarılan kısmının cumhuriyet kurulduğundan bu yana çok düşük olması, hazıra dağ dayandırma isteği, üretmeme politikası, dini kuralların o dönem ki arabistan koşulları gereği bu şekilde olduğu algısının yerleşmemesi, bu kurallardaki temel düşüncenin benimsenemeyip çağımıza doğru uyarlanamaması, kısaca kekoluk.

oyuncak tren

En sevdiğim oyuncağımdı, tamamen tahta, kendi parkuru olan ve herhangi bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan kullabilirdim. Treni izleyen misali..

türkiye iç savaşı

Bir süredir psikolojik olarak içinde olduğumuz durum, fiilen henüz gerçekleşmedi, umarım gerçekleşmez.

moussa sow

Emektardır, forvet gelip, kanat çıkmıştır, keşke 5 yaş daha genç olsadır.

türkiye den siktir olup gitmek

Türkiye diye bakmamak daha doğru olur, istanbul, izmir, Eskişehir, vb 2-3 şehir haricinde Türkiye zaten siktir olup gidilesi bir yer.

zlatan ibrahimovic

En iyisi benim psikolojisinden, yaşlandım psikolojisine geçebilse, oyununu bu farkındalıkla oynasa hala iş yapabilecek bir ortaçağ cadısıdır.