bugün

nedeni türk erkeklerinin her bakımlı erkekle deliler gibi dalga geçmesi olabilir. dikkat ediyorum adam manikür yaptırır, ibne misin lan olur, kaşının ortasını aldırır, erkek adam kıl aldırır mı denir, üst başına jean t shirt çizgisinin biraz dışında bir şeyler alıp stilize olmaya kalkar, bu kılık ne lan şaklaban mısın geyiği döner.
türk erkeğinin yakışıklılığının, bakımlılığının sorgulanamıyor olmasındandır. bunlar tüm gün totosunu kaşıyıp türk kızları böyle çirkin şöyle bakımsız derken oklar hiçbir zaman kendilerine çevrilmediği, acaba ben nasıl dışardan nasıl görünüyorum demedikleri için kendilerinin bile farketmediği durumdur.
Böyle düşünenleri ülkede zorla tutmuyor kimse. Buyrun sınır kapıları orda, defolup gidebilirsiniz.
çok doğru bir tez. dışarıya çıktığınızda çoğu kız bakımlı giyimi falan hem kombine. birde erkeklere bakıyorsun saldım çayıra mevlam kayıra... bol bol pantolonlar alakasız tişörtler. türk erkekleri türk kızlarının yanına yakışmıyor açık ve net.. bence bu birazda kızlardan kaynaklanıyor erkekleri biraz sorgulayın, eleştirin öyle aman ya bir tane erkek buldum bu da elimden gitmesin kafasıyla hareket etmeyin.. yazık lan türk kızlarına ben kız olsam türk erkeğine bakmam aga. erkek dediğinde azıcık giyim kuşamına saçına falan dikkat edecek.
bakımlıdan kasıt nonoş gibi olmaksa doğrudur türk erkeği bakımsızdır.
Toprak götürmez gerçeklik.
Şöyle bir sokağa bakınca genele hakim olan durum. Bununla beraber yine de bir düzelme var yeni jenerasyonda. Bana göre yine buradaki düzelmeyi sağlayacak olan kadınların seçicilikleri.
Şu dişlerini fırçalamayı bi öğrenseler. Başka bi şey istemiyoruz yeminle.
Gen bozuk olmasa kurtarır da, hem çirkin hem pis hiç etik değil amk
şu an gençlerin yeni jenerasyonun yani yaptığı bakımlı olmak değildir. bakım sadece saça belli bir şekil vermek, nerdeyse aynı kıyafetler giymek değildir. bakımlı olmak özenli ve temiz olmaktır. bakımlı olan bunu kendi için yapar diğeri dikkat çekmek için. yoksa yeni jenerasyon dedikleriniz tek tip modeli gibi bir şey kendine ait bir tarzları yok.
türk insanı olarak değiştirilip erkeğe indirilmemesi gereken tespit. tamam arkadaşlar erkek olarak kişisel bakıma çok önem vermeyen bir gurüh olduğu konusunda hem fikrim lakin sorarım hangi türk kadını kolunda ki kılları almaktadır? bir çoğunun kolu fırıncı halil efendinin kolundan hallicedir. hele ki ucuz ayakkabı alacağım diye ne idüğü belirsiz şeyler giydikten sonra o narin hanımlarımızın ayak kokusuna hiç denk gelmediniz mi? amacım kadınları karalamak değildir elbette ancak eşitlik bu konuda devam etmektedir.
doğasından kaynaklanır erkek gibi erkektir türk erkeği. öyle abidik gubidik şeylere ihtiyacı yoktur. adam olan türk kadınına yeterdir.
Bakım var da biz mi almadık sayın amk. Yetmedi mi türk erkeği şöyle türk kadını böyle.
(bkz: derdini s keyim butonu)
1,60 boyunda 78 kg. bıyıklı türk kızının uydurması.

edit: bazılarının topsakalı benimkinden güzel amk!
bakımsız olanları cogunlukta evet ama bakımlı olanlarında kötü eleştiri almasıda var. top homo travesti gibi yada lan oglum sen karımısın bide makyaj yap bari diyenler bile var bunlar hep çomarlıktan.
Kolları kıllı, bıyıklı, ense kökünde orman biten Türk kızlarının hak ettiği durumdur.
türk kızları bu durumu kabullenmiş sesini çıkarmıyor ee tabi erkeğin doğası uyuşukluk o hiç uğraşmaz.
sanki türk kızları çoooook bakımlıda erkekler bakımsız, dışarda ooo rujlar parfümler evlenincee tırtt pijama terlik gün boyu ondan sonra ben güzelmiyimm yaww hee güzelsin işte de geç.
Başlık hakkında birşey demeyeceğim herkes kendine saygısı doğrultusunda bakımını yapar ve insan içine çıkar fakat entryleriniz o kadar saçma genellemeler içeriyor ki, alakasızca tek cümlede tüm kadın ve erkekleri yermekte bir sakınca görmüyorsunuz.
türk kadınları süper bakımlı olduğu için harikasınız amk kezbanları öyle kıza böyle erkek.
türk kızlarına kulp bulmak yerine bakımlı olmayı deneyerek 1-0 öne geçilebilir.
Tek kızları Kezban olduğu için kendimize baksak ne olcak.
kendimden biliyorum.
nüfusun büyük çoğunluğunu anlatan başlıktır.
halbuki zor olmamalı bir roll-on kullanmak.
traş sonrası nemlendirici krem kullanmak.
artık 15 liraya parfüm alındığı da düşünüldüğünde insan bi düşünüyor inceden neden bu inat, neden bu hanzo olma çabası diye.
bir gerçektir.. oturduğu yerden kalkmayan götü göbeği salan tiksinç görüntü vermekten başka bir işe yaramazlar.