entry'ler (23)

otobüste dengesini kaybeden kızı yakalamak

Otobüste yanı boş olmasına rağmen teyze illa benim ileri gitmemi istedi. Bende adım attım. O sıra da otobüs gaza basınca teyze üstüme yıkıldı. Sadece kolumu çekmedim. Kolumdan destek aldı. Buna şükretmeli malum Allahın sopası yok.

evlenebileceğini hiç düşünmeyen insan

Benim galiba kimseye güvenebileceğime inanmıyorum. Dışardan aldığım tepkilerde sen evlenmezsin , senden aile babası olmaz. Hayır yaptığım bişey de yok sadece kendi halimizde takılıyoruz.

aşık olmak

Hele ki karşınızda ki ne yapacağını bilmiyorsa daha da zor eylem. Hem ağzınıza sıçar hemde bişi diyemezsiniz. Eğer olduysanız geçmiş olsun.

mutlu eden basit şeyler

Gülüşünü görmek.

erkekleri eskiciye verip yerine mandal almak

Sen önce erkek bul işlevi olup olmadığını sonra sorgularsın.

makarna çatalla mı yenir kaşıkla mı sorunsalı

Erişte hariç hepsi çatalla yenir.

mühendis olmanın avantajları

En kötü üniversitenin mühendisliğiyle en iyi üniversiteyi bir tutanlardan dolayı pek bir avantajı kalmadı.

telefonunu vermeyen sevgili

Gayet normal ben bir kere verdim. Taa fi tarihinden kalma mesajı gördü. Afra tafra çektik. Boş muhabbet yapar, vermeyin.

ilçe olması gereken iller

Iğdır
Kilis
Kütahya
Uşak
Olabilir.

yazarların nickinden adını tahmin etmek

Rockonbaby: ahmet

uludağ üniversitesi makine mühendisliği

2018 yılında değişme var mı? Sosyal ve eğitim konusunda nasıldır? Yeşillendirebilirseniz sevinirim.

yıldırım beyazıt üniversitesi

iyi birşeyler duymayı beklerken böyle olması üzdü. Önümüzde ki üniversitelere bakıcaz.

çok iyi bir kızsın ama seninle olmaz diyen erkek

Zaten kız iyi değildir. Kalp kırmamak için düzgünce söylemiştir.

kitap okumuyorum eksikliğini hissetmiyorum demek

Okumak için okuyanlar da var. Ego kasmaya gerek yok. Kimse kitap okumadı diye vasıfsız değildir.

çekirdek paketinin içinden çıkan açılmış çekirdek

Direk ağzıma attığım çekirdektir. Başkası mı çitledi diye kaygım hiç olmadı.

yazar olma süresi

Bekliyoruz, yeni giriş yaptım. Daha sonra kaç gün olduğunu editlerim.

çaylak

Çaylaklıkta ortalama 100 karakter uzunluğunda entry isteniyormuş. Doldurulması en mantıklı yerlerden birtanesi de burasıdır bence. Çaylak yeni başlayan felan oluyor heralde ama başım fena dertte. Üniversite tercihi yapacağım bir iki soru sorayım dedim. Soramadım niye diye bakarken çaylakmışız. insan biraz üzülüyor yani tamam çaylak olsakta 1 2 bişey karalasak fena olmaz. Neyse artık alışmak lazım.

tokum ama neyse deyip 66 liralık yemek yiyen kız

Ne yemiş öyle o fiyata resmen aile doyar.

ergen oldum ne yapmalıyım

Ne yapacaksın normal yaşa ne kasıyonuz ha ergen ha velet.

ortama kız girince erkeğinin elini tutan kız

Özgüvensizdir , belkide erkeğe güvenmiyordur. Pekte güvenilecek tarafımız yok.