bugün

https://eksisozluk.com/entry/31885318

ekşiden entry araklayan yazarı napmalı? kucakta hoplatılmalı mı yoksa yarına mı bırakılmalı? moderasyon?
Reserved damgasını erkeğin alnına yapıştıran kızdır. Komik dursa da yapın kızlar o sizin eheh.
(bkz: candır)
(bkz: NASA var diye uzay araştırması yapmamak)
Ne yazsaydı? Elini değil S.kini tutan mı yazsaydı aynı başlık olmasın diye.
Çok zavallıdır, aşağılık kompleksi onu mahvetmiştir, cahildir, bir bölüm dahi izlemese öleceği dizileri vardır,hayat budur onun için,çok küçüktür, ne başarıdan, ne ideallerden ne farklı yaşam biçimlerinden bahsedebilirsiniz ona. Fakat işte tek bir küçük hareketi, onun tüm zavallılığını ortaya döker.
boş yere yapılan şov. hiçbir şey erkeğin o kızın götüne bakmasını engelleyemez.
erkekli ortama girince sevgilisine ağaca sarılırmış gibi sarılan erkeğin benzeridir.
Zor bulmuş olabilir.
Tutmadıkda ne oldu sanki.

Kendi burnunun dikine gitme yok bundan sonra. Bilenleri takip edicez bundan sonra.
Erkeğin hoşuna gider aslında ama çıkışta kız beş karış surat yapıyosa arızalı kızdır.

Ama napcan işte çevremiz bunlarla sarılı.
Sevgilisini kıskanan,
son derece kıskanç kızdır.
Helal olsundur...!!!
başkalarına amacını belli eden kızdır helal olsun.
Kendini erkeğin malı olarak gören bir et parçasıdır.
güzel harekettir bu. bana yapılsa hoşuma gider. sen hayırdır durumudur.

edit: özgüvenle alakası olduğunu düşünmüyorum. sahiplik göstergesi niteliği taşıyan mesajdır. erkeğe de gayet güvenebilir. karşı taraf hedeftir. ulan ne kızlar var şeytan mübarek.
ağır kezbandır. böyle bir sevgiliniz varsa direk ayrılın.
olum böyle bir olta yok lan helal olsun yapana, olumsuz yorum yapanlarin hepsi kiz veya kiz rolü yapan troll amk kalibimi basarim.

hicbir erkegin bu durumdan sikayetci olacağını sanmam.
iki yıl önce yapılan espri bu. Kendinizi geliştirin biraz mk
vahşi doğada karşılığı ;
serengeti düzlüklerinde
avladığı antilobu sekoya ağacının dallarına çıkarıp
saklayan
benekli çöl çitasıdır.
Kiskanctir. Bence kotu bir durum degil.
Ortama giren kızın da tek derdi senin erkeğindi zaten.
Bölgesine işeyen Aslan gibidir. Evet.
ozguvenden nasibini almamış olan kız olabilir.. insan üzülüyor böylesine.
Nasıl bir asosyal, ezik, kıskanç tiplersiniz amk siz. Bana nasip olmasını dilediğim kızdır. Şu an sevgilim olan hatundan daha göremedik. insan mutlu olur aq. Hayatımda çok sevip unutamadığım tek kızın en sevdiğim özelliği beni kıskanmasıydı.
Kezbanın önde gidenidir. Acilen terk edilmelidir.
Kezbanlığını yaşamaktadır. Evet.
Kıskanıyor olabilir yada kıskandırıyor. Birincisiyse olabilir lakin ikinciyi yapmaya çalışıyorsa tokatlamak gerek.
Sevgilisini tom hardy sanan hadsiz ve mantıksız insandır. Sanki yiyeceğiz kıtipyoz sevgilimi.