bugün

entry'ler (92)

kışın içine içlik giymek

yağmurun ortasında yanındaki erkek arkadaşının itiraf ettiği eylemdir.
-iyi ki içime içlik giymişim.yoksa senin gibi donacaktım.

türkiye ye şeriatın geldiği gün

yok öyle bir dünya.

giresunlu kızlar

16 yaş altında olanları Gazi Caddesinde annelerinin kıyafetlerini,takılarını takıp takıştırmaya bayılırlar.genel olarak iyidirler.

bir hediye olarak kaktüs

en son oda arkadaşıma sevgilisi almıştı.sen anca buna bakabilirsin aşkım diyerekden.

eğirdir dağ komando okulu

cumartesi günleri Isparta'da çarşı iznine çıkan askerlerin bütün sokakları doldurmasına neden olan komando birliği.ayrıca verdiği eğitimle candır!

liseli olmanın ayrıcalığı

(bkz: yok böyle bir dünya)

mini etek giyen kadına teşhirci gözüyle bakmak

tamamen dekolte kafalı insanlara ait bir kanıdır.
yok efendim kadın mini etek giyerse sorunun odağı kadın olurmuşmuş.saçma.
ne yani kuyumcular vitrinlere bilezik,burma,altın koyduğunda;hırsız dükkanı soyunca sorunun odağı kuyumcu mu olur.teşhirci kuyumcu mu olur?

sınavlarda verilmiş en kötü cevaplar

soru:bir diziznin limiti var ise sınırlıdır teoremini ispatlayınız.
cevap:tanımdan açıktır!

adamın götü bok yemiş

uğur gürsoy'un müthiş karakteri fırattan bi' parça.ben bunu severim ki.

sözlük yazarlarının garip takıntıları

bazen şekilden şekile girmemize neden olan takıntılar. mesela karşındaki insanın yutkunmadan konuşmaya başlaması *, boğazını temizlemek için ökdürmesinden sonra illa öksürme isteği yada sürekli sallanan ayağı kesme isteği gibi.

16 yaşındaki kızla çıkan 25 yaşındaki erkek

kızla ilgili kötü planları gayet açık olan erkek tipi.
edit:bazılarına dokundu galiba bu.

coca cola yerine le cola yada chat cola içmek

öğrenci işidir.

yaptım olacak

artık b*ku çıkmış Ali Ağaoğlu söylemidir.bir de "maayyy taavırlentt" demez mi.

sözlük yazarlarının rezil olduğu anlar

asistanı öğrenci sanıp da yine mi sen arkadaşım yeter ya diye serzenişte bulunduğun andır.

aynı kıza 6 defa çıkma teklif eden erkek

kendisinden nefret edilmesi için elinden geleni yapan erkek tipi. sanar ki 7. teklifte kız kabul edecektir ama yok öyle bi' dünya.

alınabilecek en absürt hediyeler

almadan önce "acaba ne alsam da farklılık yaratsam" diye üzerinde baya düşünüp,kasılmış hediyelerdir.mesela 4.sınıfta hediye gelen,bilim teknik dergisinin eki olan karıncaların hayatı kitabı gibi.*

acun ılıcalı

adeta para s.çan,herşeyi layıkıyla yerine getiren girişimci ruha sahip kişidir kendileri.

ifrit

kurban'ın sahip albümündeki en sağlam çalışmalarından birisi.ayrıca çektikleri ilk video ifrit'e olmuştur.

cumhur avcil

işini iyi yapmaya çalışan sempatik davulcu.ayrıca o gözler deler geçer adamı.

ersan ilyasova

31 ağustos 2010 yunanistan türkiye basketbol maçı'nda 6 da 6 yaparak yine ağızlarımızın açık kalmasına neden olan süper oyuncu.yine,yeniden tapıyoruz.