bugün

izmirli kızlar kadar popüler olmayan kızlardır.başlığı bile açılmamıştır. *
esprili kızlardır. ayrıca pek bir güzellerdir.
beyaz tenli, kıvırcık, dünya tatlısı kızlardır. fındık çiçeği gibi küçücüktürler.
karadeniz kızları kategorisine girmekle birlikte fındıkla yaşayan erkeklerin bir numaralı ilham kaynaklarıdır.
izmirli kızlar kadar olmasada güzellerdir.sadece dört entry yazılmıştır hakkını yemişlerdir.güzellik göreceli bir kavram olması sebebiyle onlarda güzeldir aslında.*
sonuc olarak turk kizidir.
güzel kızlardır. yeşil gözlüsü, çakırı az değildir.
biz giresunlu gençlere aittirler *

izmir filan hikaye.

giresunlu kızların çoğu akp'li ailelerden geldikleri için, evlenilesidirler.
mekanları gazi caddesidir.. fakülteden meydana kadar bir tur atarsanız bu güzel kızları görmeniz mümkündür.
elma yanaklara, finduk burunlara, kiraz dudaklara sahip,* nazlı mı nazlı, bazen karadeniz fırtınası kadar haşin, bazense yağmuru kadar sakin kızlardır. sevilesidir. aşık olunasıdır. *
on numara kızlardır.. doğaldır..
güzel denilecekse bu kızlara söylenmesi daha doğru olur.
genelde tatlı ve konuşkan kızlardır.
kimse üstüne alınmasın ama biraz hafifmeşrep olurlar. en hafif tabiriyle.
dişleri kötüdür.
tanıdıklarımın çoğunun güzel ve üstüne üstlük tevazu sahibi olduğu kızlar.
daha muhafazakar olurlar karedenizin konyası neresi derseniz cevap belli.
16 yaş altında olanları Gazi Caddesinde annelerinin kıyafetlerini,takılarını takıp takıştırmaya bayılırlar.genel olarak iyidirler.
şu ana kadar hiç yoktan 8-9 tane tanıdım. bir tanesi de mi normal olmaz arkadaş? hepsi sorunlu. fiziki olarak güzel hepsi ona sözüm yok.
yahu ben de giresunlu bir kızım ama pek de küçücük olduğum söylenemez***, saçlarım kıvırcık değil aksine pırasa gibi düzdür. beyaz tenli ve çakır olma durumu geçerlidir**. hafifmeşrep demişler sanırım izmir kızlarıyla karıştırdılar, zira tanıdığım ne kadar izmir kızı varsa hepsi hafifmeşreptir* ancak böyle bir durum giresun kızları için oldukça nadirdir. gereken kişiler üzerine alınsınlar lütfen.
çoğu güzeldir. şimdiye kadar en az 5 giresunlu kız tanıdım ve sadece 1 tanesi çirkin.
fazla işveli cilveli kızlar.
güzel değillerdir. 2 haftada bir giderim giresuna bek bi krolar. güzel yok denemeyecek kadar az.
burunları kemerlidir.
hakkında kötü şeyler söylenen kızlardır.
Kaşarlık ruhlarına işlemiş kızlardır
Önceleri bu tür genellemelere itibar etmezdim ancak Giresun kızları gözlemim fikrimi değiştirdi (istisna düzgün kız var mıdır? Şüpheli)
(bkz: #23297356)