bugün

şeytan, iblis.
kötü niyetli, hileci, kurnazlığını kötü emeller için kullanan kişi.
(bkz: ifrit olmak)
Doğu masal ve efsanelerinde, kötü ve korkunç cin.
(bkz: gulyabani)
Mecazi : Öfkeli, ortalığı birbirine katan kimse (tdk)
bu yaratık aynı zamanda ateş elementinin özelliklerini barındırır.
kötü niyetli cin ve dev karışımı, şiddet eğilimli, zarar verme potansiyeli yüksek yaratık.
ismini efreet olarak değiştirmiş hard rock, heavy metal grubu.
4. nesil hoş gelmiş yazar...
Araplar tarafından cinlerin sınıflandırılmasında, cinlerin en kötüsüne verilen isim. neden kullandığımı bilmediğim fakat yıllardır sanal dünyada kullandığım takma ad. ayrıca hoşbulmuş 4. nesil yazar.
hakkı yenen yazar. (bkz: #2370639) * * * *
harry potter serisinin 2. filminde ronun, canının derdine düşerek burnuna asasını soktuğu cüsseli yapıdaki agresif yaratık.
(bkz: #2441962)
kürtçe olan bir nicki bile faşizmle suçlayacak kadar ismine layık yazar.
(bkz: #2466937)
burda sadece şey olduğunu söylecek kadar kendinden emindir.
sorulması gerekir bu kişiye neye dayanarak bu sonuca erişmiştir?
yoksa kendi vücudundan bu entry ye kaynak mı bulmuştur?
(bkz: yavuz hırsız ev sahibini bastırır)

ayrıca mahlukatın kendini bilmesi güzel, miğde bulandırdığını bildiği halde neden ortalıkta uçup durduğu merak uyandırmaktadır.
bana dtp sözlük kolları üyesi diyecek kadar okuduğunu anlamayan birisidir.
herhangi bir propaganda içeren bir entry girmemiş olmamama rağmen
propaganda yapmak için sözlüğü kullandığımı söylemiştir.

ben bazı okuduklarını anlamdığını sanıyordum meğer ki bu her zaman için geçerliymiş, kendisi adına üzüldüm.

ama nick tercihi için tebrik ederim ayrıca.
cuk oturmuş.
(bkz: yavuz hırsız)
adının altı takıntılı insanların buluşma noktası olan yazar. evet evet öyle.
(bkz: ifrite tamim)
hiç unutmama sene 1993. ortaokuldayım. kızın biri vermiş anket defterini doldurmaya çalışıyorum. ulen sorularda çok gereksiz. yok efendim bana beni anlat, bana kendini anlat. sevgilinin ismi ne? sevdiğinin ismi ne? anlayacağınız vakit kaybı.

ha, nerden geldi bu şimdi benim aklıma? bu yazarın yazdığı bi kaç entry ile alakalı yazı yazacaktım ama işte ha anı defteri ha bu mahlasın altı. boş iş, boş..alenen vakit kaybı.
(bkz: #2544905) abuk subuk bir bünyeymiş. olmasada olurlardan.
bildiğiniz ortalığı karıştırıcı gereksiz ayrıntı.
gereksiz bir sözlük kişisi. sözlüğü stadyum sananlardan birisi. *
bazıları bilimi takip edememektedir ve üstüne üstlük ahkam kesmektedir. kırsal bi kesimde yaşıyor olabilirsin, dünyanın sözlükten ibaret olduğunu da varsayabilirsin ama yine de söylediklerine kaynak olarak götünü gözteremezsin~~

gözden bir ay çıkarılmadan tutulan lenslerin markaları, night&day ve bausch&lomb'un purevision serisi. birincisinin 3 çifti 110 ytl, ikinsinini 3 çifti 45 ytl'dir. göz grup'a giderseniz kampanya ile 4 kutuyu 3 kutu fiyatına alabilirsiniz.

ifrit bilgilendirme merkezi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar