entry'ler (103)

türk televizyon tarihinin en yakışıklı erkekleri

Mehmet Aslantuğ.

masterchefte kimi destekliyorsunuz

O derecede boşa harcayacak zamanım yok.

zengin yakışıklı kültürlü 4 dil bilen akpli erkek

Arapça, osmanlıca, türkçe ve ingilizce bilen erkektir o.

jandarma astsubayı karizması

Rütbe gereği birbirlerine komutanım demeleri gayet normaldir ve bunun karizmayı öldrdüğü de doğru değildir. Polis de üstüne komserim yada başkomserim der. Dr. Lar üstlerine hocam ya da üstad der. Çırak ustadına ustam der. Çalışan müdüre efendim ya da müdürüm der. Normal olan şeyleri abartmamak lazım.

allah vardır diyenlerin hiçbir kanıt gösterememesi

Kanıtı geçtim de, Allah var diyenlerin Allah yokmuş gibi yaşamaları daha vahim değil mi?

türkiye nin yüzde 99 u müslümandır

Sağ baştan say bakalım.

doğum ziyaretine ne götürülür sorunsalı

Ortalıkta covid var ve sen yeni doğum yapmış hassas bir kadının ve bebeğinin yanına gideceksin öyle mi?

ak parti döneminde milli eğitim bakanları

Milli eğitim bakanlarına beceriksiz diyenler olmuş. Biraz daha mantıklı düşünürsek sürekli eğitim sistemini değiştiren, çocukları bilimden uzaklaştıran ve din eğitimine ağırlık veren Bakanlar mıdır sorusunu sorsak kendimize. Bilimin olmadığı, eğitimin torpille ya da eksik verildiği her millet malesefki cahil yetişecektir. Tıpkı bu mecradaki (uludağ) bazı koca koca insanların ergen çocuklar gibi sadece bel altı muhabbet etmeleri, kendilerini küfürle ifade etmeleri veya hakaret ve karalamayı kendilerinde hak görmeleri gibi.

3 yaşındaki elif

Bu çocuk beni çok üzmüştü. Annesi ve kardeşlerinde sonra çıkarılamayınca çocuktan ümidimi kesmiştim. Çok şükür niyetlerimiz dualarımız kabul oldu.

bu mahalleye polis bile giremiyor denen mahalle

Manisa Kırkağaç / Hıdırağa Mahallesi
Polisi bile soyarlar adamalar.

on ikinci nesil gitsin kampanyası

Bu terbiyeyle sen de pek kalıcı değilsin gibi.

erkeklerin boynuna tasma takıp gezdirmek

Kadın ya da erkek neden insalarda bir aşşağılama isteği var anlamış değilim. Bunu yapan kadın da bir barbardır.

babanın çekmecesinde xxxl prezervatif bulmak

Allah evladın da hayırlısını versin.

diş ağrısına çözüm

Dişçiye sormalı.

bir kadın için 7 yıl sonra diş fırçalamak

Kadına allahtan sabır diliyorum.

tabutta rövaşata

izlemekten bıkmadığım bir yaşam mücadelesi.

günümüz erkeklerinin itici olması

Günümüz kadınlarının araba anahtarı, cüzdan ve telefonu masaya koyup bacaklarını pergel gibi açarak tespih sallayan dallamaları beğemeleriyle alakalı olduğunu düşündüren bir konudur.

kabirde ilk gece

Şu kabre girip çıkmış gibi kabirde ilk geceyi, cennete-cehenneme gidip gelmiş gibi onu bunu anlatmıyorlar mı?
Gözleriyle gördüklerini idrak edemeyen, açıkça yazılıp çizilenlere, bilime, tıbba inanmayıp çareyi cinci hocada arayan kıt kafalılar.
Kabir de hepinize bol şans.

annesini öldürdükten sonra betona gömen kız

insanlar sokak ortasında eşlerini öldürüyor namus için diyor şaşırmıyorsunuz da buna mı şaşırdınız? Pes doğrusu.

soğuğu meşhur yer

Bolu
Sivas
Şebinkarahisar
Ankara
Afyonkarahisar.