bugün

11. nesil olarak desteklediğim kampanyadır.
yav daha gormedik ki! bilemedik ki! belki 11.nesilden daha yararli olacaklar?
11. nesilim dün geldim sıkıntı olur mu hacı.
Gideriz lan zaten hesabımı sildirmeyi düşünüyorum.
Yaş biraz var ama 12. falan yazıyor yardımcı olalım sıkıntı ne.
ne ara geldiler, ne ara siktirip gitsinler diye kampanyalara konu oldu bu terbiyesizler?

foşşik bir kampanya.
Altına imza atılan durumdur. Evet.
i valla yırttık *
Aa ben de mi? kırıldım ama bak, demeyin öyle şeyler.
Benimde onayladığım olaydır.ewed
On ikinci nesilden önce buralar gül gibiydi, bir tane troll yoktu, bence de siktir olup gidelim.
onikinci nesil öpsün sizi. suriyeli muamelesi yapmayın. her neslin iyisi de var kötüsü de.
öyle gitmeleri şart değil, normal gitseler de olur !
Yaşlı ve huysuz yazar beyanıdır.
Iğrenç espirilerinizi artık huzur evindeki arkadaşlarınıza yapın.

Sizce de artık takma dişlerinizi su dolu bardağa koyup gözlerinizi sonsuzluğa kapatma vaktiniz gelmedi mi?
Ey öğretmenler, yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.
Rahatsız olanın gitmesi gerekir tam tersi.
2014 yılında açılan başlıktır. neredeyse ki bu 12. nesil belalılarının ünü ta beş yıl öncesine dayalı.
sözlüğe premium başlayıp üçer üçer mi nesil atlıyorsunuz siz.
Haklı istektir.

Bunlardan önce yetkililer modlar hep görevlerini yapıyorlardı,

Bunlar geldi sözlükte istifa etmeyen yetkili kalmadı,

Kaos ortamı hakim oldu, sözlük sözlük olmaktan çıktı.

Herkesi bezdirdiler canım allah allah.
Desteklenmesi elzem olan kampanya. Başlatan kimse sağ olsun. istemiyoruz bunları. Evet.
Birinci nesil ikinci nesil gitsin diyordu,ikinci nesil üçüncü nesil gitsin diyordu,üçüncü nesil dördüncü nesil gitsin diyordu,dördüncü nesil beşinci nesil gitsin diyordu,beşinci nesil altıncı gitsin diyordu,altıncı nesil yedinci nesil gitsin diyordu,yedinci nesil Sekizinci nesil gitsin diyordu,sekizinci nesil dokuzuncu nesil gitsin diyordu,dokuzuncu nesil onuncu nesil gitsin diyordu,onuncu nesil on birinci nesil gitsin diyordu. Şimdi de birinci,ikinci,üçüncü,dördüncü,beşinci,altıncı,yedinci,sekizinci,dokuzuncu,onuncu ve on birinci nesiller on ikinci nesil gitsin diyor. Herkese yetecek kadar yer var abi bir sakin olun bir gaza gelmeyin...
görsel
Sözlüğün şu halini görünce istemsiz akla gelen kampanya. Evet.
Destek verilmesi gereken kampanya.

Ben yedinci nesil aydinoglu yum.
daha önce 11 için yapılmıştı yakından 13 için yapılır.