bugün

izmir depreminden 65 saat sonra kurtarılaran masum yavrucak. umut ne güzel birşey.

https://www.mynet.com/son...k-cikartildi-110106635608

edit: bebeği ile oynuyor şimdi. sen ne tatlı birşeysin ya umudun çiçeği.

https://www.mynet.com/enk...-goruntuleri-110106636112
Allah'ım hepsini korusun. Çok zordu. Biz bile hissettik..
Umarım bir sürü nefes alan canlıya daha ulaşılır. Cok yasa elif. Hu, hayatinda gorup görebileceğin en son felaket olsun insallah.
Gözyaşları içinde izlediğim küçüğümün kurtuluşu. Hayat çok garip.
Bu fotoğrafa ağlanır.

görsel
Mucizedir.. ömrün bahtın güzel olsun melek ..inşaAllah senin gibi diğerleri de göçük altından Sağ Salim çıkarlar..
kaderi de geleceği de güzel olsun.
Güne güzel başlama sebebimiz. Allah kalan ömründe acı nedir tattırmasın.
Yarattigina inanilan guce sulredilmesi cok garip bir piskoloji, niye deprem yaptin da cocuklar can verdi diye kizmak yerine 1 tanesi kurtulunca sukur. Inanisa gore Yahu yapan o... nefret dolmaniz lazim nefret... Sukredecekseniz kurtarma ekiplerine sukredin... cunku depremi yaptigina inanilana inat kurtaran onlar... el kadar bebekleri gocuk altinda “test edene” inat, kurtaran onlar...
Bu çocuk beni çok üzmüştü. Annesi ve kardeşlerinde sonra çıkarılamayınca çocuktan ümidimi kesmiştim. Çok şükür niyetlerimiz dualarımız kabul oldu.
güzel şeyler de oluyor dedirten içerik.
bekar olduğum halde evlat duygusu hissedip ağladım.
yanlız bu mucizeyi islama bağlayan densizlere iki çift lafım var.
madem allahın mucizesi ile elif kız kurtuldu, peki 3 yaşındaki çınar niye öldü? ne günahı vardı?
sabah sabah ağlatmıştır.

görsel
Bu ülkenin umudu diye hep hatırlanacak.
başlığı solda görünce abisi gibi haber geldi diye korkuyorum. neyse ki gelmedi. allah uzun ömür versin kendisine.
elif’in artik ikinci bir hayati var, umarim o kadar sansli ve guzel bir hayatin olur ki tum bunlari unutturur.
senin bunlari yasamanda emegi ufacik da olsun gecen herkes de bu fotografi unutmaz umarim hayatlari boyunca.
bence çok çok şanslı ir insandır. yatı boyunca devam edeceğine inanıyorum.
tüm insanlık bir meleğin gülüşüne şahit oldu. hayat sana bütün güzellikleri versin küçüğüm.
enkaz altından çıkarıldığında yüzündeki bitkin ve şaşkın bakışlar. toz içindeki ayakları, elleri... her ayrıntı beni mahvetti. Umarım psikolojisinde derin yaralar bırakmaz.
Çok ama çok sevındıren haberdır.
yüreğimizi ferahlatmış küçük, güzel kızdır. su gibi bir ömrün olsun güzel, sarı kız.
Gelecegi icin ailesine destek olmak istedigim bebek.

Bu konuda yardimci olabilecek bir suser varsa bana ulasabilir.
Bu kadar acının içinde tebessüm ettik Elif prensesle.
Enkaz altında kalanlar için çok büyük bir umut oldun.
görsel

Bir fotoğrafa ne kadar uzun bakılırsa o kadar baktım, Gözlerin gibi bahtın da güzel olsun inşallah..

Güzel kızımıza ve diğer hastalarımıza şifa nasip eyle yarabbi..
2020 nin en güzel hikayesi.