bugün

whatsapp'ın web versiyonu. ios şuanlık yok. android, blackberry, windows phone sahibi olanlar web üzerinden de kullanabiliyor.

https://web.whatsapp.com/

http://blog.whatsapp.com/614/WhatsApp-Web

edit : uygulamayı yeniden silip yükleyin. whatsapp web seçeneği çıkacaktır.
hangouts gibi masaüstü bildirimi ve direkt tarayıcı açmadan chat için chrome webstore'a uygulama olarak eklenirse daha iyi olacak uygulama.
beklenen ve nihayet gelen uygulama.
nerdesin aşkım dedirten, sonunda gelen uygulama.
konuşmalar kısmında sol tuşa bastığınızda yeni yayın seçeneği altında whatsapp web seçeneğini tıklıyoruz ve telefonumuzdan whatsapp web deki karekodu taratıYoruz. böylece web'den whatsapp'ı kullanmaya başlıyoruz.

eğerki whatsapp web seçeneği yoksa whatsapp'ı güncelleyin. eğer güncelleme görünmüyorsa silin tekrar yükleyin. whatsapp web seçeneği gelecektir.

iyi günlerde kullanın güzel uygulama lan.

eee artık bi zahmet şu arama tuşunu koysunlar amk.
WhtsApp yüzünden Sözlüğe giremez olmuşuk.
bilgisayardayken aynı zamanda telefonla uğraşmak istemeyenler ve telefondan yazısmakta zorluk çekenler için harika bir uygulama. ama artık "bilgisayarda işim vardı görmemişim aşkım .s" yalanı da tarih oldu böylece.
ios kullananlar faydalanamamaktadır. hay sizin yapacağınızı işe.
çok yuva yıkar. demedi demeyin.
özentiliğin daniskasıdır. tictoc'ta bu özellik -hatta daha fazlası ve daha stabil halde- ebesinin nikahından beri var. daha önce grup sohbetlerindeki sistemden de aşırdılar biraz, tictoc kadar başarılı olamadı tabii. yakında sesli aramayı da araklarlar. böyle böyle araklanmadık özellik kalmayacak. işi tekeline aldığı için de ondan kat kat başarılı uygulamalar hep ikinci planda kalacak, her zaman olduğu gibi. kapitalizm budur işte.
Telefon klavyesinden nefret eden, bilgisayar klavyesinde çok daha hızlı yazan ya da bilgisayarda bir işle meşgulken elinde sürekli telefonu tutmaktan bıkan bizler için über bir uygulama. bu sistemin sağladığını daha önceden de yapabilen programlar mevcuttu ama bu legal olanı. zükerberg güzel bi iş çıkarmış olsa da bi kaç eksiği var. ilk olarak güvenlik açığı. keşke whatsapp web'e girerken ayrıca bi kullanıcı adı veya şifre istese. çünkü gelen mesajlar direk bildirim olarak çıkıyor ve o sırada bilgisayarınızı başkası kullanıyorsa tüm whatsapp'ınıza erişiyor. bunu önlemenin yolu kullanmayı bitirdiğinde çıkış yapmak ve tekrar kullanacağın zaman qr kodu kullanarak giriş yapmak olacak gibi. bir diğer eksisi veri tabanını telefonunuzdan aldığı için whatsapp web'i kullanırken telefonunuzun da internete bağlı olması gerekiyor. yani bu durum benim gibi içinden "ooh iyi lan evdeyken neti kapatırım telefonun şarjı boşa bitmez ehe ehe" diyen çakalların ocağına incir ağacı dikiyor. sinirinizin bozulmaması için whatsapp web i kullanırken telefonunuzu sessize almayı öneriyorum. kendisi iletişim tarihinde bir devrim olan whatsapp'ın devrim niteliğinde yeniliğidir whatsapp web. umarım eksikler giderilir ve ortaya çok daha kullanışlı bir şey çıkar.
yararlı bir uygulama. en azından dakika başı telefonu ele alıp bırakmak durumunda kalmıyoruz.
siktiğim bok gibi kasan bluestack uygulamasının ağzına sıçacak olay.

güzeldir.
yeni gördük yeni denedik, şimdilik sevimli duruyor. Whatsapp böylelikle bilgisayardaydım, dalmışım, telefon uzaktaydı gibi bahaneleri de ortadan kaldırmış oldu.
1 senedir kullandığım sistemdir. hey gıdı yeni keşfedenler var birde.
sürekli bağlantı kopmasından dolayı pek hoşuma gitmeyen uygulama.
telefonumu hep açık mı tutacağım arakdaşım? tuş kilidine girdikten sonra bağlantı kopuyorsa ne yapayım böyle bir şeyi, telefondan yazarım aynı hesap.
Insanimizin ne denli hunharca gerizekalı olduğunu gösterir.
stabil çalışan uygulama. ekran parladığı için qr kodu biraz zor okuttum ama oldu.
Çok yararlı bir uygulama olmuştur. Bağlantı sorunları vb şeyler olmasaydı daha iyi olurdu.
mobilde devrim yap, bilgisayara getirince evrim olsun. yemezler usta bu numaraları. bazı işler tadında Güzeldir.
an itibariyle kullanmaya başladım ama aynı zamanda telefonunda wi-fi'ye bağlı kalmak zorunda olması geliştirilebilir bişey bence bazı ortamlarda interneti şifreli kullanıyorum ve sadece bilgisayardan wi-fi zorunluluğum oluyor buna çözüm olsalar daha mantıklı olabilirdi.
Bütün gün bilgisayar başında olanlar için güzel bir hadisedir. whatsapp uygulaması telefonunuza gelen mesajları siteye yönlendiriyor. Bu çalışma mantığından dolayı telefonunuzun interneti kapalı olursa bilgisayardan bağlanamıyorsunuz. IOS sürümünün çıkmama sebebi de budur büyük ihtimalle.
sanırım web uygulamasında sohbet silmek mümkün değil, bulabilen varsa beni de aydınlatırsa sevinirim. *
qr kodunu okutmayı beceremediğim için giriş yapamadığım uygulamadır.*
son derece gereksiz bir uygulama, bilgisayardan konusacaksam tonla platform var zaten, telefonunda nete bagli olacak bu sarti koymuslar, yil 2015 ayakkabi boyacilarini gectim 5 yasindaki cocukta bile akilli telefon var artik, akilli telefonun varsa whatsapp'a neden pc den giresinki.
güncel Önemli Başlıklar