bugün

yollarına gul dokmeye deger guzellik gerci yanında dolastırdıgı maymunlardan dolayı kendısıyle aram cok bozuk.
insanları küçük gören bir açıklamaya sebebiyet veren şahıs.
eskiden çok takdir ettiğim fakat pop star yarışmasındaki jüriliği sonrasında bir o kadar nefret ettiğim hatun kişi.
kop gel gunahlarindan * * diye bir sarkiyi soyleyen sakicidir.
ağlamak yok ile yeni bir bomba daha patlatmıştır, aynı zamanda kendisi de bir bombadır zaten.
11 subat 2005 gecesi televizyon makinasında karşımıza çıkan sanatçı.Okan bayülgenle eskiden birlikteyken besteledikleri şarkıyı* açıklayan ve söyleyen güzel sanatçı
zamanında okan bayülgen'le birlikte olmasıyla popülerliğine popülerlik katan,sesi çok iyi olmamakla beraber pek de kötü olmayan,kendi şarkılarını yapmasıyla takdire şayan,güzel bayan şarkıcı.
11 şubat televizyon makinasında okan bayülgenle cilveleşen şarkıcı.
şu an atvde yayınlanan star avı programında, ercan saatçiyle laf dalaşına girmiş sarkıcı. ercan saatçiye seyirciye oynuyorsun dedikten sonra ercandan yılın lafını yemiştir.

" sen önce bacaklarını kapa "
atv de yayınlanan star avı adlı programda ayağa kalkarak görüşlerini bildiren bir amcanın sesi duyulmamıştır. amcanın ne söylediğini bu hanımcağız insanlara anlatmaya çalışırken, insanlıktan, sanatçı kimliğinden* ne denli yoksun olduğunu cümle aleme gösterircesine amcanın lehçesini taklit ederek konuşmuştur. kim oluyorsun da doğulu amcamızın has diliyle dalga geçebiliyorsun sen dedirmiş bütün sinirlerimi üstüne salmama neden olmuştur.

ayrıca her lafa atlayıp, yok ben şöyle yapardım, böyle ederdim gibisinden kendisinden bahsederek, övüp durması da güzelim egosunun yerlerde süründüğünü göstermiştir sanırım. kaprislerinden bahsetmek bile istemiyorum.

son sözüm yukarıdaki amca hakkındadır; be amca ne işin var senin öyle yerlerde. yazık etmiyor musun kendine? sanane popstardan, deniz seki den formattan, keyfine bak ailenle vakit geçirsene sen.

halklar layık oldukları şekilde yönetilirler diye bir laf vardı sanırım. ayrıca layık oldukları sanatçılara da mahkumdurlar desek yanlış mı etmiş oluruz?
an itibariyle lafını yemiş bir deniz sekidir,hay Allahım yaaa para sen nelere kadirsin.
okan bayülgenle yazdıkları şarkı bırak git değil bırakma benidir,güzeldir,hoştur.
http://www.denizseki.com
geçenlerde bir magazin programında "kilo almışsınız" diyen muhabirlere 1.75 boyuna karşılık 60 kilo olduğunu söyleyerek beni dumurlara sürüklemiş itici bayan.
fiziki yapısı itibariyle türk erkeklerinin idealindeki kadın modeli.
iLk çıktığı zaman şarkıLarı vasattı ama kişiLiği düzgündü...şimdi şarkıLarı güzeL ama kişiLiği vasatı aşamıyor...
daha geçen gün göğüslerinin silikon olduğunu öğrenip şaşırdığım şarkıcı.**
(bkz: ölsemde bir kalsamda bir)
jüri olarak katıldığı popstar yarışmalarında derin bacak dekolteli elbiseler giyerek türkiye yi ekran başına toplamayı başaran akıllı sanatçı.
ikinci bir hülya avşar faciası. tiksinerek izliyoruz efendim.
sitesinde böyle garabet bir anketi barındıran şarkıcı.

Sizce Kim Daha Güzel?*
Deniz seki------------------------ 50 (83.3%)
Sibel can-- 0 (0%)
Gülben ergen---- 3 (5%)
Hülya avşar---------- 5 (8.3%)
Reyhan karaca--- 2 (3.3%)

Toplam oy: 51 ???!!! **
(bkz: ne oldum delisi olmak)
(bkz: vururum belki denize)
te$hirci pop muzik sarkicisi. yalniz te$hir edilcek birseyinin olmamasi nedeniyle, neyi kime teshir ediyorsun diye siddetle sorulmalidir. soruyoruz cevap ver seken ceylan.
hakkında bu kadar entry görünce sonunda güzel bir albüm çıkarttı sandığım insan.
güncel Önemli Başlıklar