bugün

entry'ler (136)

yakın arkadaşa alınabilecek hediyeler

cinsiyet gözetmeksizin pislik olsun diye vibratör.

(bkz: içim titreşti)

yazarlar 6 yaşında olsa yapacakları itiraflar

babamdan gizli bilgisayar oynuyorum, hihihi!

(bkz: bilgisayarda karı kız kesen velet)

oğlak burcu erkeği

oğlak erkeği lider ruhludur, öyleki kitleleri peşinden sürüklemek için yapmayacağı şey yoktur. zeki, konuşmasını bilen, hızlı düşünen, yaptığı işte titiz fakat kendi hayatında dağınıktır.

öncelikle kendisini düşünür. kendisi için hareket eder. fakat değer verdiği insanları kendi çıkarları doğrultusunda başarıya katmasını bilir.

(bkz: kendimden biliyorum)

9999999 in 1 atari kasedi

mario'yu sevdiren street fighter'ı öğreten snake'i can yoldaşı yapmış abi kasettir. Captain Tsubasa oyunları da vardır bazılarında. hiçbirşey anlamayız japonca yazılardan fakat yinede oynamaya çalışırız Captain Tsubasa'yı.

(bkz: mario vs street fighter vs snake vs Captain Tsubasa)

mogosog

(bkz: #16024815) entry'si hoşuma gitmiş 7. nesil sözlüldaşımdır.

tuğçe isminde babaannelerin olacağı gün

benim dede olacağım gündür mogosog'un yorumuna göre. düşüncesindeki berk durumu için üzerime alınıp teşekkür etmeyi borç bilirim.

(bkz: teşekkürler türkiye)

selamun aleyküm derken türkçeyi kaybediyoruz

Allah'ın selamı kutsaldır. kutsala saygı duyulur. karşılığı herkes için aleyküm selam olmalıdır.

entry bekleyen başlıklar

daha tanınmamış yazarın, tanınmak istememesine rağmen düşüncelerimi kimse paylaşmıyor mu didirten durumdur yazar kişisi için. bendekiler de şöyledir efenim:

(bkz: büyük devletler)

(bkz: sovyetlerin komunist oluşu ve cccp deki üç hilal)

cccp

(bkz: sovyetlerin komunist oluşu ve cccp deki üç hilal)

sovyetlerin komunist oluşu ve cccp deki üç hilal

sosyalist bir devlet için en can yakan olaylardandır kuşkusuz. hatta o kadar can yakıcıdır ki sovyetler hakkında "tuğrancı aga bunlar" ya da "üç hilal yakışmış koçuma" tarzı yorumlara sebebiyet vermiştir. rus alfabesine göre dizilimi bilmiyorum, yani karşılığı çok daha değişik olabilir fakat, türk insan ister istemez şak diye bunu düşünmüştür her zaman. hatta bu yüzden sovyet yanlısı apaçi ülkücüler bile türemiştir bir dönem ülkede...

yazık adamlara...

(bkz: cCcP)

dikili

aşığı olduğum yerlerden. hemen aşağısında bankacılar sitesinde dubleksi var dayımın her yaz uğrarım nitekim uğranasıdır canı yanasıca...

büyük devletler

gelmiş geçmiş en büyük devletlerdir. şu an çökmüş olanlar olsa da dünyayı sarsmayı başarmış güçtelerdir. şunlar örnektir:

(bkz: sovyet sosyalist cumhuriyetler birliği)*
(bkz: osmanlı imparatorluğu)*
(bkz: amerika birleşik devletleri)*
(bkz: nazi almanyası)*
(bkz: çin halk cumhuriyeti)*

bir kereden fazla seyredilesi filmler

(bkz: persepolis)

(bkz: v for vendetta)

(bkz: twelve monkeys)

(bkz: pulp fiction)

(bkz: naked lunch)

not: aklıma geldikçe editleyeceğim.

titanic te rose un jack i tahtaya almaması

tahtanın dengesini, dalgaların hoyratlığını (yanda gemi batıyor oynaşsın biraz) düşünürsek jack mantıklı olanı yapmıştır. diyelim ki denge sağlanabilir olsun, o panikle düşünecek halleri var mıdır acaba?

samet aybaba

başikyaş ın adamıdır. büyük beşiktaşlıdır. kaptandır. takımına canı #feda dır. futbolla yaşamış futbolu anlamış birisidir. hayırlara vesile olsun efenim.

uzaya çıkamamış olmamızın nedenleri

astronotsuzluktan hacı.

(bkz: astronot eksikliği)

türkiye nin en iyi rock grupları

(bkz: mezarkabul)

(bkz: kurtalan ekspres)

(bkz: mavisakal)

(bkz: moğollar)

(bkz: ersen ve dadaşlar)

kızları salak sanan erkek bozmaları

başlığın temel amacı kızların kendilerini sözlükte ön plana çıkarış çabalarıdır.

ayrıca bieber dinleyip, emo vampirleri izleyip ortalıkta dolaşanlar, onlardan önce timberlake dinleyip, emo büyücüler ya da emoaşıkları izleyen varlıklardılar. ne yani biz bunu sandık diye mi bozma olduk?

(bkz: erkekleri bozma sanan kız salakları)*

keyfi yerinde olsa şeker gibi çocuk

çukulata balotelli.

ırk ayrımı değil bu ha, çukulata daha çok sevilen daha iyi olanıdır.

kimi kandırıyorum... bildiğin ayırdım lan.

(bkz: ama mutluyum)

batılıların türkleri sevmediği gerçeği

(bkz: kuyruk acısı)