bugün

entry'ler (557)

sözlük yazarlarının itirafları

kız arkadaşımın amcasının oğlunu çok yakışıklı buluyorum. Ve onunla yattım.

inferno

hiç bir kitapçıda bulamadığım kitap.

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi

türkiye'nin en iyi hukuk fakültesidir.

18 lik erkek penisi

yemeyip yanında yatılması gerekir.

yazarların en beğendiği ahmet kaya şarkıları

(bkz: siz benim ne çektiğimi nerden bileceksiniz)

anal seks

büyük aletli erkeklerde cok zevki ve acıyı bir arada yaşayacağınız şey.

yanlış kullanılan kelimeler

marul yerine mağrul.

en sevilen sigara markası

marlboro touch.

uludere de ölenlerin ailesine 100 bin tl tazminat

allah aşıka bunu anlayan biri varsa, gelip banada bir anlatsın. benim kafamın aldığı şu, devletin yani askeriyenin terör ile mücadelesine bir dur deme hareketidir. pkk nın kullandığı güzergahta gezen, gümlük yaşamın olmadığı yerden gelip geçen kişiler devletin ne yapması beklniyordu ki.

neronların gördüğü sınır geçişi yapan insanlar vurulmasa televizyonlar, gazeteler acaba istihbarat zayıflığı mı var yada ihmal mi var deyip, askere vurmakta. sınır geçişine müdahale edildiği zaman, siviller öldü tü kaka askeri denmekte.

bu yüz bin tl para acaba yeni yıl ile beraber daha da üzerine düşüleceği söylenen, bildirilen kürt açılımına destek parası olmasın yoksa?

dün gece sabaha karşı kız arkadaşım ile beraber onu eve bırakmak için, taksiye bindik. onun evine bıraktıktan sonra kendi evimin kapısının önünde yakışıklı 22 yaşındaki taksi şöförüne saxo çektim.

çocukluk trajedileri ve sonuçları

kuzenim ve arkadaşları tarafından, tacize uğramak.

penisi penisle tokatlamak

dilimle partnerimin penisini tokatlamayı tercih edeceğim durumdur.

yaşar büyükanıt

rtenin kendisini kapalı kapılar ardında tehdit ederek, susturduğu, ve o gün orada konuşulanların her ikiş zatı muhterem ile beraber mezara gideceği açıklaması yaparak halkın gözü önünde orduyu küçük düşüren sözüm ona paşacık. o gün o odada konuşulanlar sonrası çıkıp delikanlı gibi olup bitenleri anlatsaydı; şuan cezaevinde yüzlerce rütbeli vatan evladı olmayacaktı.

başbakanın kızının 150 polisle korunması

yandaş cemaat polisinin canını dişine takarak yaptığı vatan görevleridir.

en itici üç harfliler

(bkz: rte)

gerçekten tam bir salağım, kendi aptallığım yüzünden makamımı altımda çalışan birine kaptırdım. o benım makamıma oturuyor şuan bende onun altında çalışacağım.
allah belamı versin.

başkomiser tokatlayan bdp li kadın vekil

teröristi dağda aramaya ne hacet. onlar her daim aramızdalar, meydanlardalar,ve ne yazık ki meclisteler. bunları asla ve asla suçlamamak lazım. sorun bu günlere gelmemizi sağlayan politik adımlar, açılımlardır.

marlboro gold touch

07.02.2011 tarihinden itibaren tüm raflarda bulunabilecek olan, sadece ismi ve paketi değişmiş olan eski malboro light sigarası.

yeni yılda alınacak en iyi haber

haziran ayında yapılacak genel seçimlerde akpnin iktidar olamaması.

marlboro black

üretimden kalkmış olan sigaradır.