bugün

içimi çok güzel olan sıgara. kırmızı marlboroya göre daha sevdim ben bunu.
kırmızı marlboro ile aynı temel değerlere sahip sigara nikotin, zifir, CO da.

Kanımca ya filitresinin yoğunluğunda bir oynama yapacaklar, ya da tütünün harmanlanmasında küçük bir değişikliğe gidecekler.

Ne bileyim şekerini fazla veya az sıkacaklar vs.

farklı bir marka çıkardık deyip hükümete padişah hükümetine rest çekebilirlerse 6 liradan piyasaya girerse tadından yenmez. 7 liradan piyasaya girerse Kırmızı marlboronun yerini tutamaz.
her sigara içen bireyin en azından meraktan 1 paket alacağını varsayarsak başta güzel bi satış yakalayacak olan marlboro'nun yeni ürünüdür.
marlboro dediğin kırmızı olur arkadaş zihniyetinde olan biz türkler için pek de birşey ifade etmeyen sigaradır. tutmaz efendim bu sigara tutmaz.
6 liradan girerse içilir. bir de denemek lazım tabi. yoksa kırmızı ulan!
philip morris logosunun* bulunmadığı paketlerle satışa sunulan olan ve kırmızı marlboro'dan pek bir farkı olmayacak olan sigara.
satışa sunuldu mu sunulmadı mı bi bilgimin olmadığı marlboro nun yeni ürünüdür. şubatta raflarda olacağı söylentilerinin aksine hala kendilerini görememekteyiz.
satışa sunulmamış sigara. en azından rastlamadım hiç bir yerde.
bugün denediğim ve oldukça hoşuma giden sigara çeşidi. rengini sevemedim ama. kırmızı olur malbuş dediğin.
kırmızı marlboroyla zehir değerleri olmasına rağmen tad olarak kırmızının yanından bile geçemeyecek olan marlboronun gereksiz sigarası. (bkz: olmamış)
marlboro sigarısının yeni çıkmış olan ürünüdür.
gayet güzel tadı ve yumuşak içimi olan sigaradır ama kırmızının yerine geçemeyecektir.zaten 7 tlden satılmaya başlanmıştır ve hiç şansı yoktur kırmızıya karşı.
Marllboro nun her iki yılda bir farklı alternatiflerle sunduğu test sürümlerinden biridir. tutmayacaktır ne yazık ki. Fiyatı farklı olmadığı gibi içimi de kırmızı kutudan çok daha kötüdür.
marlboro light'tan daha iyi, kırmızı marlboro'dan daha kötü sigara.
zira yıldır bana yarenlik eden sigaramın papucunu an itibariyle dama atmıştır.
ambalaj olarak her ne kadar cool gözükse de (bence radikal bir dönüşümle çatının tamamen kaldırılmasının tam zamanıydı ama cesaret edilememiş belli ki) içim olarak kırmızı marlboro severleri kazanamayacak sigaradır.
marlboro nun kırmızı rengin sertlikle uyumlu olmadığını 100 yıl sonra fark etmesinin sonucunda oluşturduğu yeni paket içeriği konusunda; bildğiniz tütün.
marlboro light ile yarışamayacak olan sigara.*
sikici bir pakede sahip mentollü bir marlboro çeşididir.
türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum fakat philip* abiye ayıp olmasın diye bir kere deneyeceğimdir.

ayrıca bu tür uçuk ticari hamlelerin arkasında, "artık müsade edin de markalaşmanın kaymağını yiyelim." anlayışının yattığından şüpheleniyorum.

herşey bir yana, bu yeni ürünü araştırırken bir kartonunun yurtdışı fiyatını görüp kahroldum*, diyecek bir şey bulamıyorum.

buyrun:
http://www.lexcigarettes....lack-Menthol/prod_32.html
dün alıp denediğim ve beğendiğim sigaradır tabi molboro special edition'un yerini tutmuyor ama güzel içilesi sigaradır.
(bkz: mal bora black)
deneyeyim diye bir paket aldım tadı çok kötü geldi bana. normal marlboro'yu da sevmem ama o içilebiliyordu yine.
tadı hissedilir derecede farklı.kısa zamanda vazgeçilmezim oldu diyebilirm.ne hafif ne ağır, tam kararında.
ho$ sigara.
tasarımıyla "gel beni içine çek" diye haykıran sigara.
marlboro'nun değişimi temsil eden yeni sigara. bu paket ile birlikte marlboro altın çatı altında birleşmekte ve gelecek değişimlerin öncüsü olmaktadır black. zira marlboro red'in de paketi değişerek dokulu pakete geçilmiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar