bugün

entry'ler (192)

sosyete kizi suzan

--spoiler--
son entry girdiği zaman: 4 yıl önce
--spoiler--

ama tüm bunlar sözlükte olmadığını göstermez.

uludağ sözlük

an itibariyle okan bayülgen'in programında konuşa gelinmekte. bir de kendime bakıyorum "en son entry girdiği zaman 1 yıl önce" 2. nesil yazar. evet zamanında çok büyüyeceğini gördüğümden yatırım yapmıştım ilerde hesabımı çok paralara satacağım. hatta şimdiden verebilirim 10.000$ gülüm ilgileniyorsan mesaj at kafanı kırarım köpek melodisi cebine gelsin..

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

erkeklerin bu başlıktan feyz alma ihtimalleri var ise, açıklıyorum. sivri burun ayakkabı giymeyin, kızlar buna bakıp hakkınızda bir fikir ediniyor ona göre. hele hele kotun altına, etmeyin eylemeyin..

erkeğin ağlaması

sebep olan için çok acı verici durum. duvar gibi, yıkılmaz şablonlarını yakıştırdığın insanın birden bütün o içindeki kırılmışlıklarını, ruhunun çatlaklarını, zayıf noktalarını sergilediği kendisine yakıştıramadığı gözyaşlarını ardı ardına yanaklarından akıttığında..

erkekliğin yüz karası

(bkz: sayid jarrah)

dunyayi ben yarattim havasinda yuruyen kiz

kendi dünyasını yaratmış kızdır. her kız "dünyayı ben yarattım" edasıyla yürüyemez. yarattım diyorsa doğrudur, uzatmayın da kız gidiyor belki telefon numarası verir ardından koşun.

cem senyucel

(bkz: teoman çok tatlı bir adam)****

sosyete kizi suzan

LYLA KiŞiSiNi RADYODA DiNLiYOR DA Bi POKA BENZETEMEYEN iNSAN KiŞiSi:p

geceleri başlıkların sapıtması

oysa hepimiz birer dolaksız külot değilmiyiz. **

dolaksız külot

türk dil kurumuna göre Dolağı olmayan, büzgüsü bulunmayan külota verilen isimmiş. kanımca en iyi örnek;
(bkz: tanga)

külot

"Adamın sırtında yakasız bir mintanı, bacaklarında da dolaksız bir külot* vardı." H. Taner.

(bkz: dolaksız külot)

edit: imla hataları

moderator olmak isteyen yazarlar

gammazlık evet önceden de severek yaptığım mesleğim ama moderatörlük... ıı ıhh yazarmısın işçimisin hiç belli olmuyor, hiç bişi yazamıyorsun ki zaten. halbüse gammazlık öylemidir ya hatalı mı? bozma sinirini ispitle gitsin artık mod uğraşsın.*

geri zekalı başlık üreteci başlıkları

(bkz: tatlı su solcusu)

(bkz: işte bunu seviyorum)

raindog

çok iyi bir repertuarlarını sanırım daha çok ankara'lılara göstermiş grup. istanbul'da bunun belli bir kısmını görmüş olsak da takıldıkları grupları çok çok güzel hatta orjinalinden güzel coverlıyorlar ziyadesiyle sevip bağrımıza bastık ama insana alışık olmadığı birşey bırakıyor ki ben geçen gün bunu gördüm. bir doğum günü şeysiyle adını hatırlamıyorum gabriel olması muhtemeldir bir grubu dinlemeye sürüklendim adamlar deli söylediler öyle ki bir gecede 20 farklı grup dinledim basçı herif dayanamıyo yerinde duramıyo zıplıyo ekseninde dönüyodu ama... işte ama insan o ara yusufu arıyor istiyor ki birine bi laf etsin bira ısmarlasın bi espiri patlatsın yarsın.. ıı ıhh yok işte rivayete göre yokmuş da öyle bir başka grup.

uludag sozluk kusluk vakti msn zirveleri

hiç uykum olmadığından aktığım zirve.
(bkz: zirvelere akmak)*

sevda demirel

hatırlamadığım bir zamanlar yine hatırlamadığım bir rock grubunun klibinde oynamış kişi. ayrıca, insanlar böyle göründüğmüze aldanmasın ben mesela çok güzel yer silerim, yemek de yaparım.... demişliği de var.

ah polis olsam

(bkz: ah bir zengin olsam)

kızlık zarı

(bkz: içine girdiğin küçük kaygan delik)*

yeniden sozluge gelsem

yine böyle mi gelişirdi herşey diye merak eden neler yapardım diye merak eden bünyenin serzenişidir. . benim için direk nick değişikliği yapma durumu olurdu heralde sevdiğim bir grubun b-side larından birini alırdım en azından kişiliğimi yansıtırdı falan zira hoş bu da geyiğiyle yansıtıyor ama ;

(bkz: içimdeki karizma yapma aşkı bambaşka)

yemek yedikten sonra geğiren insan

klonuydu aslıydı sözlüklerde bir geğirmedir gidiyor hayırdır inşallah dedirten olay. geyirirken sıçmak sıçarken hapşırmak hapşırıken geğirmek esnerken geyirmek güleyim derken geyirmek... allah sonumuzu hayrede.