bugün

tv de hande ataizi ne attığı tokat ve "ne ne dedin sen?" cümlesiyle ünlenen o dönem yapılan iğrenç esprilere kaynak olan şahıs.
gitmek istediği yere göğüslerinden bir dakika sonra varan bi garip bünye.
(bkz: ne dedin ne dedin sen)
bir rivayet göre erkekten dönme oldugu söylenir,ben gezen tilki magazinin yalancısıyım
at gibi kadın ifadesine örnek teşkil eder kendileri.
çok çok güzel bir kadındı bu hatun bir zamanlar ,oturduğumuz sitede dışarı çıktığı zaman cama yapışırdık ,sonra bişeyler yaptırmış yüzüne gözüne yazık etmiş
demir el'ine ne kadar güvendiğini hande ataizi vasıtasıyla gösteren hanım kız!!
Bir dönem silikonları patlayan kişi
fenerbahçe-parma uefa kupası maçında kadköy'e giderek maçı staddan izleyen ve fenerbahçe'nin golü sonrası bütün maraton tribününün "ggoooollll" naralarıyla kendisine yüklenmesi sonucu ağlayan fenerbahçeli şahsiyet...
kimya mühendisi olmasına bir anlam veremediğim insan.
o tokat unutulmaz dolayısıyla sevda demirelde tabiki. (ne dedin sen, ne dedin sen)
patlayan silikonu ve hande ataizi'ne attığı tokatla hafızalarda kalan kişi.
otostop filmindeki tecavüz sahnesinde ilk başlarda engin koç abimize karşı koyan sonlarda da tecavüz kaçınılmaz bari ben işime bakayım deyip alıp başını giden lüzumsuz insandır.
güzel türkcemize 'ne dedin sen sak' cümlesini eklemis olan tanımlayamadıgım et bütünü
hatırlamadığım bir zamanlar yine hatırlamadığım bir rock grubunun klibinde oynamış kişi. ayrıca, insanlar böyle göründüğmüze aldanmasın ben mesela çok güzel yer silerim, yemek de yaparım.... demişliği de var.
asım can gündüz'ün klibinde oynamış ve meşhur olmuştur.
bir de film çevirmiştir zat ı muhterem. adını şimdi hatırlayamıyorum. o zamanlar gençtik okuldan kaçıp 31 çekme umudu ile sinemaları dolmuştuk mamafih filmde ayak bileği bile görünmemiştir.
vucuduyla para kazanan kadınlardan ünlü olma sansına erişmiş olanı
işte ne dedin sen ne dedin sen anı;

http://www.youtube.com/watch?v=74BaV1_tt8Q
oynadığı filmler;

tutku suçları
otostop
bay e
harbi harbi demireldir heaaa. inanmassanız hande ataizine sorun. zavallı handa tokatı yedikten sonra her hafta estediğe girer oldu
adi soylenince herkesin icinden ne dedin sen ne dedin sen* caat dedigini dusundugum insan.
şu sıralar mersin de sultaşa otelde hergece program yapan iri memeli hatun.
herkesin bir fiyatı vardır lafı bu hanım efendi yüzünden gündemden düşmemektedir. ayrıca zatı muhterem konya da 1 ay misafirimiz olmuş sahneye çıkmış, 30 gün boyunca ayrı ayrı misafir ağırlamış bizi de alem e rezil etmişdir. * *
kendisini daha yakından tanımak için

http://www.izleindir.com/...lm-izle-indir.asp?id=1178
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar