bugün

entry'ler (141)

sinemada ilk izlenilen film

ratatui diye bir filmdi okunuşu böyle yazılımını tam bilmemekteyim.

seks

kadın ve erkeğin şehvetli zevklerini tatmin ettiği olay.

124 000 peygamber

herkes peygamber olmuş. bende peygamberim galiba.

mezardan çıkardığı kadına 23 gün tecavüz eden adam

orospu çocuğu. başka söze gerek görmüyorum.

boyu 1 75 olan erkekle sevgili olan kız

kesinlikle ilk entryi giren yazarın kelimelerine tamamen katılmadığım ve boş konuştuğunu düşündüğüm cümledir. ülkelerin kendilerine özgü iklim çeşitleri vardır ve bu iklim çeşitlerine göre insanların adaptasyonları vardır. soğuk iklimde yaşamını sürdüren kişiler ergenliklerine erken başlayıp geç bitirirken sıcak iklimdeki insanlar geç başlayıp erken bitirmelerinden kaynaklı. yani geri kalmışlık vs gibi durumlarla alakası yoktur. istisna olup uzun boylu olanları tenzih ederek konuşuyorum.

yazarların tanrıya kırgın oldukları noktalar

bu kadar cevapsız sorularla dolu bir dünyaya her gece yatağıma yattığımda düşünmekten uyuyamama neden olan bu dünyaya gönderildiğimizden dolayı gerçekten kırgınım.

ilişkide paranın önemi

ne kadar önemsiz olarak görülsede olmazsa olmazdır. kesinlikle.

yüz verdikten sonra reddeden kız

bir kaç sebebi olabilir. dış görünüşe önem veren birisi olabilir ve sizin tipinizde yakışıklı ve değil arasında tereddütte kalmıştır. sarf ettiğiniz cümleler onun hoşuna gidiyordur. arkadaşlarına sorar dayanamayıp olumsuz bir yanıt alınca da bir anda sizi silebilir.

fibonacci

matematikten proje ödevini aldığım, güzel bir çalışma yapmam gereken kişidir.

dur demenin vakti geldiği olaylar

ülkeyi bölücü, yıkıcı, geriye sürekleyici herkese artık bir dur deme vaktidir.

bankacı bayanların dar veya açık giyme zorunluluğu

öyle bir zorunlulukları yok tamamen kendi istekleri. bankada çalıştığımdan biliyorum.

nickaltınıza yazmasını istediğiniz yazarlar

lookin o yazsın yeter

nefret edilen klişe cümleler

hayırlısı.

robin van persie

tamamen hayal kırıklığıdır. Müthiş tekniklere sahip bir oyuncu fakat fenerbahçe ile uyum sağlayamadığını ve teknik direktöründe artık şu adamı inadına ilk 11 oynatmasından nefret ediyorum. Fernandao kesinlikle daha çok iş yapıyor.

yazarların şu an da olmak istedikleri yer

bisiklet turuna çıksaydım fena olmazdı aslında.

erkek dişisini gerektiğinde kucağında taşımalıdır

zaten adam gerektiğinde taşımalıdır yazmış. elbette taşımalıdır. başlığı adam gibi okuyun saçma salak şeyler yazıp mizah yapmayada çalışmayın.

kürtlere sabah akşam hakaret eden oç

Kesinlikle genelleme yaparak konuşan insanlardan her zaman nefret etmişimdir. kurunun yanında yaşıda yakamazsın. sende bir kürt çocuğu olabilirdin. hiç onlara benzemesen bile sırf kürt kesiminde doğduğun için ailene sövselerdi her dakika dışlanmaya maruz kalsaydın ne yapardın? herkesin en çokta bu ülkenin Mustafa Kemal sayesinde kazandığı bağımsızlığı isterdin. şuan bizim yüzümüzden onlarda bunu istiyor.

yazarların şu an da olmak istedikleri yer

şahsen sessiz sakin bir yerde kapalı havuzu olan villanın o havuzunda yüzüyor olmalı isterdim şahsen.

çorap kokusundan zevk alan insan

ilk aklıma gelen cümle ''ebenin amı''

sözlük yazarlarının itirafları

Şuan stajyerim. düşünüyorum sadece. staj elbetteki bitecek. iş hayatına başladığım ucu bucağı olmayan şekilde çalışmak zorunda kalacağım. 9 ayın bitmesini iple çekerken, yıllarca çalışmayı nasıl başaracağım. sanırım burda devreye eğer evlenirsem ailem olacak. karıma ve ilerki zamanlarda çocuklarım için çalışmam gerektiği hissine bürünüp yıllık ve bayram tatilleriyle kendimi avutacağım. mutlu olmuş olmak için mutlu olacağım açıkçası.