bugün

sözlük yazarlarından daha beter durumda olanların da var olduğunu gösteren durumdur.

adamlar en azından belli bir standart sahibi.

(bkz: nefes alsın yeter)
neden böyle sapkın tecavüzler sadece dindar geçinenler tarafından yapılıyor?

ölüye tecavüz eden imam hatip öğretim üyesi, çocuğa tecavüz eden "seni allah resul aşkı için seviyorum" diyen vakıf öğretmeni, oğluna tecavüz eden anne tesettürlü.

insanlar çıldırmış.

edit: imam hatip öğretim görevlisi ne arkadaşlar? lisede öğretmen mi demek? bilen varsa mesaj kutumu şenlendirebilir mi?
nefes almayan kadına tecavüz eden adamdır. sözlük yazarı olmadığı belli. ha eşeğe, hindiye, domuza, tavuğa filan tecavüz etseydi o zaman sözlük yazarı olduğunu düşünebilirdim, nefes alıyor sonuçta.
"imam Hatip Öğretim Görevlisi olan Z.B."

açıklama yapmaya gerek bile yok.
Yine bir Müslim yine bir tecavüz olayı, yine ahlak değerlerinin sorgulanması.

Hayır neden hep Müslüman kesim üzerinde boyle oyunlar oynanıyor, yalan haber diyenler çıkacak.

Yok kardeşim yok işte siz Müslümanız diye geçinip putlaştırdığınız kabe ve Muhammet üzerine cumadan cumaya Allah affeder diye geçinen varlıklarsınız. Ruhunuzu yıkayın bakalım her cuma.
Adam jeffrey Dahmer'dan ilham almış sanırım.
0:00 0:18
Dirisi 5 para etmez, ölüsüne güç yetmezin ispatıdır.
görsel

nurhayat isimli kullanıcının yorumu her şeyi özetliyor. aynen öyle, kurtulamıyor..
bu yokluk da değil bu ayrı bir olay. ilginç bir olay. bu ne biçim olay lan?

iğrenç herif.
iğreniyorum erkek milletinden ya. illa o çüklerini bi yere sokmak zorundalar mı? Bu kadar mi aciz? Bu kadar midesizler.
kadına tecavüz (+)

Sübyana Tecavüz (+)

nineye tecavüz (+)

usul füruğa tecavüz (+)

Eşeğe, tavuğa, köpeğe tecavüz (+)

timsaha tecavüz (+)

ölüye tecavüz (+)

ölüye 23 gün tecavüz (+)

tamamdır arkadaşlar. daha fazla insanlıktan çıkılamayacağından türkiyede cehennem hayatı ebedi olacaktır. lut kavmi yanımızda, iflas ettiğinden intihar eden bir japon kadar onurlu kalır amk!

edit: cotodelas hatırlattı sağ olsun. bu ayılar damacanaya da kaymıştı.
iman hatip öğretim görevlisi ne lan? Götten uydurma olduğu bariz belli.
oha, ciddi değilsiniz herhalde , ne laf söylenir ki buna, memlekette ölüye bile huzur yok.
orospu çocuğu. başka söze gerek görmüyorum.
Tam psikiyatrik vaka incelensin bayağı malzeme çıkar ama.
Kaynak kesin değil, sakin.

Lan ne sazan bir milletsiniz.
ahlaki yozlaşmanın sınırlarının olmadığını gösteren olay. akpnin tek iyi yanınıda gösteren olaylardandır. malum parti ve dinci çevre sözde uslu uslu otururken gücü ele alınca tüy bitmemiş yetimlere, ölülere daha nice kesimlere fantazilerini uyguluyor. gerçek yüzün güçlü olduğun zamanda yaptıklarınla ölçülür.
müslüman düşmanlığı sizin gözünüzü kör etmiş. yalan habere ne atladılar ama.
her s*k*m hıyar oldu diyene tuz kapıp yürümeyin.
karada sazan avı.
imam hatip öğrenim görevlisi( lisede öğrenim görevlisi)
23 gün ölüye tecavüz.( o kadar zamanda ölünün bazı organları dondurucuda bile dökülür)
23 gün taşa tecavüz etmiş.
(bkz: chp lilerin uğramadığı başlıklar)
(bkz: müftünün karısı olayına chp lilerin ilgi duymaması)

ülkedeki din düşmanlığını körüklemek için hiç üstünde düşünülmeden yapılmış asparagas bir haberdir.

velev ki 23 gün boyunca tecavüz etmek mümkün olsun, yapan adam ve olay gerçek olsun; yine de çıkıp dinciler tecavüzcüdür, tecavüzcüler dincilerden çıkıyor diye burda veryansın etmek, din düşmanlığını körüklemek hiçbir iyi şeye yaramaycaktır.
Bunu bile dinle bağdaştıranlar var. Nekrofili bunun adı. Dinle uzaktan yakından ilgisi yok.
yalan habere malzeme olmuş olan ama aslında olmayan adamdır.

asıl üzücü olan ise bu haberlere artık alışmış olmamızdır.

şaşırtmamıştır diyebilmek ve normal karşılar hale gelmiş olmak ise çok çok berbattır.

bu haberi malzeme ederek sığ düşüncelerini ortaya çöp niyetiyle dökenlere ise cevap vermek bir şeyi değiştirmeyeceği için gereksizdir.
ölürken de düşüneceğiz artık. olmadı mezara beton döktüreceğiz. yapacak bir şey yok.
Kelimeleri ve küfürleri kifayetsiz bırakan haber.

Ayrıca bunu islamiyete bağlayanın da ta amına koyayım.
olayın olabilitesi var ama yine de inanmak istemiyor insan.