bugün

muhtemelen kendisinin de boyu 1.50 veya 1,60 civarı olup bu yönüyle anlaşılabilir olsa da daha normal ölçülerdeki bir kız icin pek abes ve uyumsuz olacak erkekle sevgili olan kızdır.

Doğrusu şöyleki, yurt dışından ülkeye yeni geldim. Yaşadığım yerdeki erkeklerin boyu 1.90 civarıdır hep. Hani taş catlasın 1.85. Eh kızlar da aynı şekilde 1.80 civarı boylara sahiptir. Hani taş catlasin 1,75. Açıkçası burada gezindigimde insanların çok kısa olduğunu fark ettim. resmen 1,75 filan olan erkekler vardı. Benim omzuma geliyorlardı anca. bir de yanlarında kısa kısa kız sevgilileri vardi, çok şaşırdım gerçekten.

Sanırım bunun sebebi Türkiye nin geri kalmış bir ülke olması. zira insanlar iyi beslenemedigi, yeterince protein tuketemedigi ve de doğru düzgün spor yapamadığı için boyları hep böyle kısa ve tıfıl kalmış.

Yazık bu insanlara gerçekten... Yazık sizlere... Cüceler sizi.
"- lar eqlesin." şeklinde devam edebilecek ifadedir.
boyu 162 olan bir kızsa olabilir.

(bkz: fall love the white rabbit)

ya da ben ve zeusun eltisi gibi 165 boy da çok abes durmaz.
olur. benim boyum 1.85
hatun 1.55
ancak çenemin altına geliyor.
kısadır diye sevgimde bir eksiklik olmadı.
Kesinlikle hata yapan kızdır. 1.90 ın altındaki erkeklere göz ucuyla bile bakmamalıdır.

--spoiler--

Ben ve 175 lik erkek mi little by little? Beni hiç tanımamışsın. Sütüm haram olshajgiwgwd. Tamam tamam sustum.

--spoiler--
bir bücürle sevgili olan kızdır. ben onu adam diye dolaştırmam bile yanımda.
kesinlikle ilk entryi giren yazarın kelimelerine tamamen katılmadığım ve boş konuştuğunu düşündüğüm cümledir. ülkelerin kendilerine özgü iklim çeşitleri vardır ve bu iklim çeşitlerine göre insanların adaptasyonları vardır. soğuk iklimde yaşamını sürdüren kişiler ergenliklerine erken başlayıp geç bitirirken sıcak iklimdeki insanlar geç başlayıp erken bitirmelerinden kaynaklı. yani geri kalmışlık vs gibi durumlarla alakası yoktur. istisna olup uzun boylu olanları tenzih ederek konuşuyorum.
Normal kızdır. Merak ediyorum gerçekten trollük bu mu ? Ne bileyim buna gülenler var mı ? (bkz: sidik yarıştırmak)
aklı başında hatundur. yazık, eskiden "benden en az 10 cm uzun olsun" derken, öyle birinin kafasına tutulur ki, ne boyu, ne posu, ne fiziksel olarak kendisinden aşağıda kalışı gözüne görünür. hatta o şapşal surat öyle bir güzel görünür ki gözüne, ne diğer fiziksel kriterleri umursar, ne de başkalarının ne dediğini. hatta bu hatun öyle bir hal alır ki, adamın yanında iri kalmamak için kilo vermeye başlar, topuklularını kenara atar. ayrılırlar sonra, adamın kafasını sevdiği için fiziksel özelliklerini değil, kafasını özler. sonuçta yıllardır yapması gerekeni en sonunda yapıp mantıklı karar almış hatundur.
175 e söz söylüyorsanız daha kısalar ne yapsın?
Burası Türkiye boy ortalaması zaten 160 filan, orta boylu bir milletiz zaten ne bu sınıflandırarak ayırma merakı hiç anlayamıyorum.
insanları boy uzunluklarına gore değerlendirmek, sevgili seçimine de böyle bir endeksle yaklaşmak gerçekten büyük bir niteliksizlik ve bayağılık örneğidir. O kadar yurt dışında yaşamış, ama medeniyet ogrenememissin. Ulan 1,75 boy dünyanın pekçok yerinde normal ve standart bir uzunluktur. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama Norveç'te bile ortalama kadın boyu 1,67'dir. 1,80 üstü kadın orada bile ekstrem kaçar. kaldı ki, 1,75'lik erkek boyu gayet idealdir. Netice itibariyle karizma unsuru için pek çok bileşen vardır ve boy herkes için ilk sırada degildir.