bugün

entry'ler (32)

yazarların oje rengi

Neon yeşil ve ya sarı. Neon'u severim çok tatlıdır.

ata ya saygıyı puta tapmak sananlar

Dini alet ederek Atatürk'ü aşağılayanların dini göstermelik ve anlamsız. Onlar dindar mı oluyor şimdi? Hayır. illa kapanıp evde oturup aralıksız namaz kılıp dışarı adım atmayıp dindar olunuyorsa, kusura bakmayın ben dindar olamam. Bu dindarlık değil yobazlıktır.

benim kötü şeyler yapmamam için dine gerek yok

Bence şu Müslüman Hristiyan Yahudi ayrımı da saçma. Biz yaratıldık ve inancımız var iyilik yapıyoruz. Eee? Kurallara bağlı olarak bir dinimiz olması sadece göstermelik bence. Cami gidip namaz kılmak gibi bir şey. Evde de kılabilirsin yani illa birilerinin gözüne mi sokucaksın ben namaz kılıyorum felan diye. Herkesin inancı kendine.

şey daima ayrı yazılır

Sonra sınavda çıkınca hönk diyosunuz yani bilin işte basitçe bir kural.

j k rowling

40 küsür yaşında olmasına rağmen gayet hoş olan bayandır. Anne'mizdir o bizim. Çok güzel öğütleri vardır. Harry Potter'ı yazıp gönüllerde taht kurmuş ve ingiltere kraliçesinden daha zengin olmuştur.

robert pattinson

Cedric iken tatlı olup edward olunca mide bulandırıcı bir parıltıya sahip olan oyuncudur.

usa today

"Kenara çekil Harry Potter" diyerek seviyesini yerle bir etmiş kalitesiz bir paçavradır.

stephenie meyer

Vampirleri baştan yarattığını sanan ve vampirlerin çocukları olmamasına rağmen Bella ve Edward'a bir çocuk veren beyinsiz yazardır.

bella swan

Utanmasa iki karakterle birden evlenecek ifadesiz meymenetsiz gıcık bir karakterdir. Oynayanın da bir yeteneği olsa bari. O ne tiptir öyle. O ne iğrenç mimiktir öyle.

twilight

Harry Potter gibi bir efsaneyi yerle bir etme planları yapan aciz ve salak bir seridir. Yazarı bile kabullenmiştir Rowling'in muhteşem olduğunu ancak fanlar bla bla bla konuşup dururlar.

harry potter

Rowling'i ingiletere kraliçesinden daha zengin yapan kitap serisidir. 10 yıllık bir efsanedir ve uyduruk vampirler tarafından geçilemez.

türk kızlarındaki önlenemez fondöten aşkı

Cildi daha da yıprattığını bilmeyen kızların kullandığı makyaj şeysidir. Şu sıcakta hiç çekilmez.

eczaneden üç paket ped alan kız

Hem annesi hem kardeşi hem de kendi için alıyor olabilir.

güldüren soğuk espriler

-Sana Sıla'nın selamı var.
+Hangi sıla?
-Gayrisafimillihasıla.

emma watson vs kristen stewart

Emma küçüklüğünden beri kendini Harry Potter serisine adamıştır. Kristen ise onun gibi değildir. Bununla ilgili şöyle bir kanıt vardır. Emma çekimler bittiğinde tokat yemiş gibi hissettiğini söylüyor. Kristen ise üstünden bir yük kalktığını rahatladığını belirtiyor.
Ayrıca bir kaç yanlış bilineni de düzeltmek istiyorum. Emma'nın çok büyük bir fanı olarak şunu biliyorum ki Emma Dan ve Rup'la çıkmadı. Ve şöyle diyor "Bana Dan ve Rup'la çıkmamı söyleyenlerden nefret ediyorum." Yani bundan onları kardeş gibi gördüğü çıkarılabilir.
Bir kaç dedikodu duydum Kristen'ın hamile olduğuyla ilgili doğru mudur bilmiyorum. Bu yüzden yorum yapmayacağım fakat doğruysa eğer ve denildiği gibi Robert'tan ise yuh derim artık.
Kristen'ın hareketleri tavırları tuhaf. Bazen ciddi ciddi erkek gibi hareket ediyor. Elimde olmadan "Travesti falan mı lan bu tipe bak." diyorum bazen. Ağzı da hep açıktır, bilir herkes. Bütün resimlerde şapşal şapşal bakar.
Kristen'ı sevmiyorum, sevemiyorum. Hiç hoş bir kız değil. Bir Emma'nın güzelliğine bakın bir de Kristen'ın hep açık olan ağzıyla yüzüne. Kristen Emma'nın yanında solda sıfır kalır.

beyni atatürk sevgisiyle yıkanmış milyonlar

Daha Atatürk'ün ölüm tarihini bilmeyip fikir türeten yazarın asla anlayamayacağı türden iyi insancıklardır. Umarım anlatabilmişimdir. Sinirden ne diyeceğimi şaşırdım da.

michael jackson

Pop'un kralı. Hayranı olduğum harika sanatçı. Şarkıyla beni büyüleyen insan.

dünyanın en muhteşem üçlüleri

Harry-Ron-Hermione~~

okey oynamasını bilmeyen insan

Elindeki okeyi yere atan insandır. Örneğin ben. Pek anlamam okeyden falan.

gözler kapalıyken sabri sarıoğlu yazmak

'savrı darıoğlu' ilginç oldu bu biraz.