bugün

efendim öncelikle yüzü pürüzlü kız yoktur, fondötene kıyamayan kız vardır.

paraya kıyıp fondötene abancıkça abanan kızlarımız vardır ki bunların yüzü ile boyunları arasında 3 ton renk farkı vardır. hani yüzüne şöyle sertçe bastırsanız parmağınızla o parmak bir santim kadar içeri girer o derece.
bu duyguyu en iyi bilenlerden biriyim galiba fondotenle kusurlar kapatılabilir ama yüzümde sivilce vb. durum olmasa bile sürmek isterim içim rahat etmez başka türlü. hem ayrıca yüze yeni renk tonlarıda kazandırabilir. ama çok fazla zararlıdır inkar edemem de iyi var yinede.
her kızda olmayan aşktır. bunun yüzündeki çukurları kapamakla alakası da yoktur.

bi kız eğer fondöten kullanıyorsa kokoştur! bitti.
yüzüyle boynu arasında bayağı belirgin renk farkına aldırış etmeden çillerini, kırışıklıklarını, siyah noktalarını vs. kapatmak için yırtınan bayanlarımızın içinde bulunduğu durumdur. Sizi seven(sevecek) doğal halinizle sevsin efendim ne bu beğendirme çabası? *
saat dokuz dersine full makyaj gelme azmini gösteren türk kızlarının bitmeyen aşkıdır.
Sıcaklarda çekilmeyecek olan makyaj ürünüdür silinmesi ayrı bir dert olan fondötenin meraklısı çoktur efenim.
güzel bir elbisenin üstüne bakımsız duran yüz hoş olmaz, bunun farkında olup o elbisenin şıklığına yakışır şekilde yüzüne yedirerek fondotenini süren kızdır. yazın fondoten kullanıyorsa cidden cildine hiç acımıyor demektir, pudra kullanması tavsiye edilir.
bir tanesine telefonumu verdim konuşsun diye, geri aldığımda ekranın tamamı pastel tonda bir şeyle kaplıydı. 3 saniye sonra anladım yaklaşık olarak ne olduğunu. Pis pis gülmüştü bir de bak sen.
insan dedigin eliyle yuzuyle gozuyle oynar durur. ne bilim kasınırsın, huylanır bı reflex olarak elleşirsın, bı arkadasını gorur sarılırsın muck muck yapısırsın, nasıl gitmez bitmez bu fondoten yuzde ben anlamadıysam sız erkekler hıc ugrasmayın.
buradan çilli kızlara sesleniyorum; fondoten sürmeyin. çillerinizle daha seksisiniz. gerçekten. inanmıyorsanız erkek arkadaşınıza sorun. adamı kimyasallarla muhatap etmeyin.
her kış sıvası dökülen bir duvara uygulanan badananın aşkıyla aynı yoğunluktaki aşktır.
cilde zarar verir.
şu sıcaklarda yüzde durmaz bence.
hava gerçekten çok sıcak.
tamam kullanıyorsunuz iyi güzel.kalitelisini kullanın lütfen.renk farklarından zararlarından bahsetmiyorum bile.ayrıca siyah noktayı akneyi kapatmaz.tabaka gibi duruyor.kullanmadığıma her defasında şükrediyorum.kötü görünüyor hafif kullanın lütfen.
asla katılmadığım önerme şeyi. kullanmayanlar da var örnek misali ben. hayatımda bi kere bile sürmedim. cildim bebek poposu gibi tabii ki sürmem çok güzel doğal hali. çirkinler kullansın sivilcelerini kapatsın hıh.
Cildi daha da yıprattığını bilmeyen kızların kullandığı makyaj şeysidir. Şu sıcakta hiç çekilmez.
türk kızlarının entropiye karşı mücadelesindeki sonuçsuz çabadır.
maalesef sürekli sürülen fondöten in de cilde ciddi anlamda zarar verdiği realitesini sallamayan ve bir zamandan sonra sıkıntı yaşamaya başlayacak olan kızlarımızın beslediği parazit yaşam ilişkisidir. parazit dedim, çünkü uzun vadede yararı yok bu işin.
kullananların kaş yapayım derken göz çıkarttığı aşktır.kullanmayın şu fondöteni yahu.
meraklılarına ithafen, renk veren nemlendiriciler kullanılmasının daha sağlıklı olacağını tavsiye edeceğim hede.
hem kimyasal oranı nispeten daha azdır, hem cildiniz fondoten kullandığınızda yağlanırken bunda nemlenir, daha sağlıklı görünür. zararı da yoktur, ancak renk verdiğinden gün sonunda yine de temizlenmesi gerekir.
sıcaklarda fondoten yüzünüzde sıvılaşıp oraya buraya bulaşırken bunda öyle bir risk de olmaz. cilt sağlığınız için paraya kıyınız efendim, temizlerken de adam gibi yüz temizleme jeliyle yüzünüzü yıkayınız. öyle ıslak mendille sildim gitti diye birşey söz konusu değil. cildinizin gözeneklerini kapatmış oluyorsunuz, gün boyu ağır ağır o fondoteni içeri emiyor. ıslak mendille silince sadece yüzeysel temizlemiş oluyorsunuz, sonra da "siyah noktalarımdan kurtulamıyorum" diye ağlıyorsunuz.
fondöten değil maske sanki amk.
doğallığın en güzel makyaj olduğunun farkında değildirler.
(bkz: yüzüne tüp patlamış gibi dolaşan kızlar)
saçmalığın daniskası Rezilliğin soyadıdır. Yağmurun yağması ile çıkar ortaya kabak.
gözenekleri kapatıp, cilde hava aldırmadığından mütevellit, aşırı derecede kullanan kadınların cildine zarar vererek, yüzlerinin dünya haritasına benzemesine sebep olmaktadır.**~
Erkeklerinde bazen kullandığı kapatıcı kozmetik turbanlı kızlar daha fazal kullanır.