entry'ler (195)

uzayda hayat bulunursa ilk gonderilecekler

hüseyin üzmez'i kargo marifetiyle postalayıp ba$latılabilecek liste.

ilişkiye virgül koymak

(bkz: zamana birakilan iliskinin devam etme ihtimali)'nin yüzde zilyon 0 (sıfır) olduğu ve o virgüllerden sonra mutlaka noktanın geleceği hayırsız iş olu$.

cam kenarında seyahat eden erkek gizli eşcinseldir

evet evet hatta otobüs $oförünün arkasında oturan erkeklerin direkt olarak götten verdiği tespit edilmi$tir.

bakire kız ile bakir erkeğin sevişmesi

nutella ile fiskobirlik fındık ezmesini aynı anda yemek gibidir.

pipinin kalkış izni istemesi

(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)

vatan sagolsun da vatan da sagolmaya layik olsun

bu son olaylardan sonra birde üstüne genelkurmayın taraf gazetesi'nin yayınladığı belgeler hakkında hiç bir yorum yap-a-mayıp sadece sert bir üslubla basını eleştirdiği, bütçenin yarısından fazlası orduya akarken çıkıp para yok o yüzden askerlerimiz güvende değil dendiği, onca şehit verilip hala sadece vatan millet sakarya yapıldığı şu gergin ortamda milletin ortak düşüncesi zikri fikri.

güvercin

ilk defa gittiğim bir bar'da canlı olarak bir sanatçıdan dinleyip ohalar içinde dinlediğim, sorasında ara$tırdığımda ise hrant dink'e yazıldığını öğrenip soğumama neden olan $arkı.

neden mi?

ben sezen'iin hep a$k $arkılarına alı$kınım bu $arkıyı dinleyip akla eski sevgili yada sevdicek gelip ölecek gibi olmak nerdeee, hrant dink'i dü$ünüp haberlerde ki o kavgaları gürültüleri hatırlamak nerde.

beni sorma iyiyim

beni sorma iyiyim; saçımdaki ilk akı aynı gün içinde sende de farkettim. yaşlanmak değil derdim. yıllar geçtikçe pamuk olan acım taş oldu.

yeterli para olmadigi icin karakolu tasiyamadik

cumle tam olarak dogru olmasada genel kurmayın acıklaması. 15 vatan evladı icin ne kadar deger biciliyor turkiyede gorun.

cıldırdım bunu izleyince haberlerde yorum yapamıcam. en iyisi yemek yiyim ben.

vedat sili peypir

alt yapıdan yeti$en arjantin'in bir numaralı forveti olacak olan super adam. ayrıca su böreğini süper yapar.

ssg

özelden mesaj atınca çaldırınca a$ağı in diyen şahsiyet. (bkz: yersen)

yeni ilişkisinde hiçbir boktan memnun olmayan kız

eski ili$kisinde her$ey güllük gülistanlıkmı$ gibi yeni ili$kisinde ne yapılsa edilse begenmeyen mutlu olmayan kızdır. 4s kuralı yazıyla (dört es) kuralının yine geçerli olmasından korkulur bu durumlarda "lan bu da mı böyle olcak bunada mı böyle davranmak gerekiyor" diye. her$ey ayrı mı yazılır aklıma da takıldı entryi sonlandırırken.

sevgilinin eski sevgilisini arastirmak

sevgiliyle eski sevgili sendromunun tavan yaptığı anlarda yapılan eylem. sana ne lan ara$tırıyorsun eskiyi kurcalıyorsun. git mars'ta hayat var mı onu ara$tırda bir boka yarasın.

ezan sesi duyunca müziği kapatan insanlar

müziğin tirmine kendini kaptırmaya devam edip türban tadında entryler girdirebilen yobazlardır. saygı duyulması gerekir. yobaz mıyım evet.

bize aşk lazım

gökhan özen'nin çıkardığı son albümün adı.

1. Vah Vah
2. Bize Aşk Lazım
3. Öldürür Sevdan
4. Yüz Yılın Aptalı
5. Kınalım
6. Bize Aşk Lazım (R&B)
7. Vah Vah (R&B)
8. Resimler Hayaller (Albüm Edit)

nefes

serdar ortaçın an itibariyle çıkmı$ albümünün adı.

serdar ortaç

nefes adlı albümünü piyasa çıkarmı$ sanatçı.

ders notlarini millete vermeyen ogrenci

vatan millet sakarya edebiyatından sıkılmı$ öğrencidir.

seks yapmayi rocco ile ogrenmek

motosiklet sürmeyi hayabusa'yla ögrenmekten daha iyi değildir.

bir sivrisineğin olası msn iletisi

shelltox gibisin ölmek istiyorum. *