entry'ler (24)

ruyagordum

Makamda yüksek görev mertebesine eriştikten sonra artık ödemeli aramaları bırakan devletin malı deniz yemeyen keriz mantığına sahip ama ne yapsın abisi maaşı yetmiyo diyebildiğimiz arkadaşım benimmmmm!

ruyagordum

Ankraya gidince görmeden dönemediğim beleşçiliği bitmeyen hergün işten istifa eden uyuz insan.

ruyagordum

Bir makama geleceği taa üniversite yıllarından belli olan yüce şahsiyetttt!

manik depresif

Ya bu bizim manik depresifse, benim arayamayıp ihmal ettiğim deniz aşırı ülkelerde yaşayan arkadaşımdır. "Armut piş hop düş" durumlarına hiç girmeyen zaten o tip durumları da hiç tasvip etmeyen, ayrıca ultrasona gitmek isteyip de gideceği yerin solaryum olduğunu öğrenince vazgeçen aziz insan!!!

il010471

Soğuk Ankara gecelerinde canım sıkıldığında benimle bahçeliye yürüyüşe gelen,ayrıca platonik takıldığımız anlarda kızılay heykelin orda insanları gözlemlediğimiz, öksüz doyuran yediğimiz inatçı eski dostum

ruyagordum

Belki bir daha hiç göremeyeceğim ve hiç giyemeyeceğim t-shirti bana ve kankime giydiren insan... Ve bunu belgeleyip şantaj yapan uyuz!T-shirtte ne baskısı vardı bilin bakalım...

ruyagordum

Tanıştığım günden beri kendimden uzaklaştıramadığım, okulun yarısının ona aşık olduğu güzel insan... Üniversite yaşamım boyunca kendini bana tutkalla yapıştırmış cebimdeki küçük akrebin adı...

gayret et güzelim

sabretmeniz gereken zamanlarda mırıldanmak faydalı olabilir, güçlendirir, tahammülü artırır * diye düşünme gafletinde bulunursanız, depresyonun dehlizlerine sürüklenebilirsiniz. zira çok içli, çok ağlak, çok dertli, çok bunalım, çok güzel şarkıdır.

gönül yarası

neşet ertaş ın bir türküsünü de dinleyebildiğimiz tam süper film.

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

abi gene mi yalnızsın ya? seni sonsuza kadar böyle mi hatırlayacaz?

postmodern şiir denemeleri

melekler gibi öldü
melekler ölür mü hiç?
bilmem
ama ölürse, mutlaka böyle ölür...

yılmaz erdoğan'ın rahmetli gürdal tosun için yazdığı şiir.

ankara üniversitesi

cumhuriyetin ilk üniversitesi. kaliteli profesörleri olan, iyi eğitim veren türkiye'deki en iyi beş üniversiteden biri.

gaffur un buyuk kiz kardesi

uzun bacaklı, boylu poslu güzel kız. böyle bir adamın nasıl böyle bir kardeşi olabilir diye sormadan edemiyor insan.

eski sevgili ile msn de karşılaşmak

neden engelli değil ki sorusu gelir akla.

doğu perinçek

2004 yılında tkp'lilerce a.ü. cebeci kampusu'ne alınmayan şahsiyet.

halka iliskilerciler

bölümlerini genelde çok severek okuyan ama sonunda hüsrana uğrayan topluluk.

ülkücü gençler

dil ve tarih-coğrafya fakültesi'nin orta, sol ve sağ olmak üzere üç bahçesinden sağda olanında takılırlar.

müslüm gündüz

saman altından su yürüten, aylarca gündemden düşmeyen, kendisiyle birlikte durmadan ağlayan fadime şahin'i de meşhur eden şeyh.

kardan adam

çocukluğumuzun atkılı, bereli, havuçlu; çok ama çok anlamlı kahramanı.

gaziantep

çok güzel bakır eşyaların satıldığı bir çarşısı olan * *, baklava, çiğ köfte, fıstık memleketi.